چاپ فوری اسکرچ

کارت اسکرچ

چاپ کارت اسکرچ یاچاپ کارت های رمز دار

کارت اسکرچ | کارت تلفن | کارت هدیه | کارت شارژ | کارت رمز دار

منظور از چاپ کارت اسکرچ یا لیبل اسکرچ چیست ؟

استفاده از لیبل اسکرچ جهت پوشش یه کد عبور ، نام کاربری ، کلمه عبور ، کد فعالسازی ، پین کد ،شماره سریال و …  که از اهمیت بالایی برخوردار بوده و بصورت یکبار یا چند بار مصرف بهمراه محصولات یا بصورت کارت رمز دار استفاده می شود که بروی سطح کارت بر قسمت نوشته شده کشیده می شود که بر اثر خراش پاک شده و نوشته زیر نمایان می شود .و یا به نوعی دیگر به این صورت که جهت انتقال فیزیکی یک کد را انجام می دهد .

چاپ لیبل اسکرچ یا Scratch Lable

چاپ لیبل اسکرچ با توجه به سفارش مشتریان امکان چاپ بروی مقوا که بهترین نوع آن قرار دادن بروی کارت ویزیت می باشد که در این ردیف و نوع چاپ بروی دو نوع کارت ویزیت سلفون براق و لمینت براق انجام می شود و در نوع دیگر استفاده از کارت پی وی سی می باشد که در این نوع نیز امکان چاپ لیبل اسکرچ را داشته و قابل انجام می باشد .

شیوه انتقال اطلاعات و نوع کد های استفاده شده در کارت های اسکرچ :

در بحث تولید کدهای اسکرچ با توجه به اهمیت این موضوع باید در نظر داشت که کدها بصورت متناوب و عدم تکراری بودن یک کد تولید گردد، از این رو چاپ نگار با امکان تولید انواع کدهای متغییر و متناوب که ترکیبی از اعداد و حروف فارسی و انگلیسی  توسط نرم افزار طراحی کد امکان ارایه این خدمات را به شما مشتریان ارایه می دهد .

اهمیت تولید بالای این کد ها در مجموعه چاپ نگار با حساسیت انجام شده و عوامل و کلیه پرسنل این مجموعه ، این امر را مهم و در راس خدمات خود قار داده ایم .

در فرآیند تولید کد ها پیشنهاد می شود که همیشه تعداد کدها نسبت به سفارشات بیشتر باشد تا در صورت مراجعه بعدی درصد تکرار یه کد کمتر شود و پیشنهاد این مجموعه بر ایجاد کدهای ۶ تا ۹ رقمی ترکیبی می باشد که از امنیت مناسبتری برخوردار باشد .

فرایند کد دهی به شما مشتریان بعد از تولید کد بصورت یک فایل اکسل بوده که در اختیار شما مشتریان قرار میگیرد پیشنهاد می شود در صورت امکان کدها برسی شده و کدهای بهر علت ناخوانا یا دچار مشکل شده را از فایل حذف و تا زمان بعد از تولید کارتها از فعالسازی کد ها اجتباب نمایید و و براساس نیاز شما تعدا مشخص و کد های مربوطه که جهت محصول می باشد از شما دریافت و تولید میگردد .

مراحل جهت چاپ و تولید کارت های اسکرچ :

چاپ و تولید کارت گرافیکی به جهت معرفی محصول

⇐ چاپ اطلاعات متغیر که شامل اعداد و حروف و رمز ها می باشد

⇐ انجام روکش بر سطح کار که شامل سلفون یا لمینت می باشد

⇐ در انتها و لایه آخر ایجاد پوشش اسکرچ بر سطح قسمت کدها

رعایت اصول طراحی در بحث تولید و چاپ کارت اولیه جهت ایجاد لیبل اسکرچ:

رعایت استاندارد اندازه در چاپ ویزیت ها   ۸/۵*۴/۸

⇐استفاده ار مد رنگی CMYK به جهت چاپ افست

⇐خروجی مناسب  از فایل گرافیکی با فرمت مناسب ( فایل گرافیکی مناسب چاپ )

⇐رعایت حاشیه اطمینان حداقل ۵/ سانت از لبه ها

⇐استفاده از فونت مناسب در طراحی و کد رنگ های استاندارد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن