چاپ فلش کارت آموزشی

چاپ فلش کارت آموزشی

چاپ فلش کارت آموزشی | چاپ جعبه فلش کارت

ارایه خدمات چاپ و تولید انواع فلش کارت مختلف آموزشی و تبلیغاتی

نمونه چاپ انواع فلش کارت بهمراه جعبه در چاپ نگار :

چاپ فلش کارت آموزشی

چاپ فلش کارت زبان انگلیسی

منظور از چاپ فلش کارت آموزشی چیست ؟

چاپ فلش کارت آموزشی با توجه به روند یادگیری های نوین و همیشه در دسترس موسسات آموزشی در همه رده سنی ها اعم از خردسال ،کودک ،نوجوان و بزرگسالان و همه نوع آموزش ها اعم از یادگیری زبان در موسسات مختلف آموزشی  ،یادگیری حروف الفبا در رده سنی کودک و خردسال در موسساتی از قبیل مهد کودک ها سرای محله ها و یا آموزش دروس مختلف اعم از درسی و غیر درسی  و غیره …. همیشه مورد استفاده قرار میگیرد.

از این رو این مجموعه با سابقه تولید انواع پکیج های آموزشی که عموما شامل انواع لوح فشرده اعم از چاپ سی دی و چاپ دی وی دی و گاها همراهی با کتب مربوطه نیازمند سری های متغییری از فلش کارت های آموزشی را بهمراه داشته، که این مجموعه با توجه به نیاز این مورد امکان چاپ فلش کارت آموزشی را در دستور کار قرار داده و با توجه به سلایق مختلف و رده سنی های مختلف نسبت به تولید انواع فلش کارت آماده همکاری با موسسات و مرکز آموزشی که در زمینه تولید پکیج های آموزشی را دارند می باشد .

ابعاد و اندازه فلش کارت آموزشی :

عموما با توجه به عمومیت تولید این دسته از فلش کارت ها در ابعاد  مختلف بصورت مربع و مستطیل تولید میگردد که در ابعاد ۸/۵*۸/۵ یا در فرم مستطیل در ابعاد ۱۴*۱۰/۵ تولید میگردد قابل ذکر می باشد که تولید این فلش کارت ها با توجه به بعضی موارد از جمله تولید پکیچ های مختلف طراحی شده متغییر می باشد نیز تولید میگرد.

جنس کاغذ در تولید فلش کارت :

عموما با توجه به اندازه فلش کارت ها در گرماژ مختلف تولید میگردد ولی مناسبترین گرماژ در چاپ فلش کارت استفاده از مقوای ۲۵۰گرم گلاسه و ۳۰۰ گرم گلاسه بیشتر از دیگر نوع ها به خاطر ضخامت مناسب و جایگیری مناسب در دست استفاده می شود ، که گاها چاپ این فلش کار ها همراه با انواع روکش های یوی ،ورنی و انواع سلفون مات و براق به جهت استقامت بیشتر همراه میگردد و قابل انجام میباشد .

جنس کاغذ در تولید جعبه فلش کارت:

در بحث تولید جعبه های فلش کارت با توجه به هزینه های بالای جعبه سازی به جهت تولید فلش کارت با قیمت مناسب از مقوای ایندلبرد در این مجموعه استفاده می شود که با توجه به استقامت این نوع کاغذ  از گرماژ های ۲۵۰ گرم و ۲۷۰ گرم بسیار مناسب و عالی می باشد که همانند فلش کاره های داخل نیز همراهی با انواع روکش های یوی ، ورنی و انواع سلفون های مات و براق استحکام دو چندانی را  بهمراه داشته و محکم تر می شود.

بسته بندی و تولید جعبه های مختلف در ابعاد مختلف نسبت به تعداد کارت ها متغییر بوده که این امر طراحی و اجرای قالب از سری خدماتی رایگان مجموعه برای مشتریان می باشد که بعد از تحویل فایل های طراحی شده کارت های داخل از طرف مجموعه جهت طراحی جعبه قالب تیغ مناسب با اندازه و ضخامت کارت ها طراحی می گردد و در انختیار شما قرار گرفته تا فایل نهایی جهت چاپ بر حسب قالب و اندازه های اعلام شده از طرف مجموعه انجام گیرد .

13 دیدگاه دربارهٔ «چاپ فلش کارت آموزشی»

  1. فلش کارت های دو رو با ابعاد ۸.۵ در ۸.۵ با ورق گلاسه ۳۰۰ گرم با جعبه های ۲۷۰ گرم تعداد فلش کارت دربسته در جعبه های ۳۰۰ تایی که برای هر درس تعداد کل فلش کارت ها ۳۰۰۰ عدد می باشد(فعلا کار برای ایجاد نمونه کار خواهد بود که بعدا با تهیه سفارش از موسسات مختلف به تولید انبوه خواهد رسید)

  2. احمدی۔انتشارات نهنگ سعید

    سلام
    در حال تولید فلش کارتهایی برای گروه سنی خردسال هستیم۔ به دنبال مقوایی هستم که هم سبک بوده و هم ضخیم باشد۔ ضخیم به ین دلیل که لبه آن دست کودک را نبرد
    لطفا راهنمایی بفرمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن