بهترین روش چاپ سی دی

چاپ-دیجیتال-سی-دی

بهترین روش چاپ سی دی؟

چاپ دیجیتال سی دی یا چاپ افست سی دی ؟

بهترین روش چاپ سی دی یکی از ابتدایی ترین تصمیم گیری در نوع چاپ و ثبت سفارش چاپی در نظر هر مشتری و سفارش دهنده می باشد که بهترین شیوه نوع چاپ سی دی را داشته باشد تا در روند تولید محتوی های آموزشی یا سی دی های تبلیغاتی بهترین و با کیفیت ترین چاپ و بهترین و با کیفیت ترین سی دی را با توجه به قیمت بالای این سی دی در این گرانی را داشته باشد .

بهترین روش چاپ سی دی و انتخاب آن یکی از موارد مهم در انتخاب تعداد سفارش مشتری و نوع سفارش مبنی بر خدمات چاپ سی دی به تنهایی و یا چاپ و رایت سی دی را مشخص کند که در شیوه چاپ دیجیتال سی دی که صرفا CD بصورت خام و با لیبل مورد استفاده سازمان ها می باشد صرفا چاپ دیجتال به عنوان بهترین روش چاپ سی دی می تواند اعمال شود که بصورت خام قابل ارایه می باشد .

ارایه خدمات در نحوه چاپ و رایت با دو شیوه چاپ سی دی دیجیتال و چاپ افست سی دی قابل ارایه می باشد که نکته مهم در این امر تعداد سفارش می باشد که در چاپ افست که شیوه بهتری در چاپ سی دی می باشد با حداقل ۱۰۰۰ عددی قابل ارایه می باشد ولی در شیوه چاپ دیجیتال سی دی در هر تیراژ و تعدادی قابل ارایه می باشد .

ارایه خدمات مشاوره و دریافت اطلاعات در زمینه چاپ CD  با ما و همکاران این صنف کمک شایانی به ثبت سفارش با بهترین روش چاپ سی دی را می تواند برای شما مشتریان داشته باشد و با توجه به اطلعات قبلی ارایه شده در مقالات جهت برسی دوباره رایه خدمات به شیوه های مختلف ارایه می شود که کلیت چاپ سی دی در دو شیوه خلاصه می گردد.

بهترین روش چاپ سی دی عبارتند از : 

چاپ سی دی به شیوه دیجیتال : 

در شیوه چاپ CD دیجیتال استفاده از سی دی های با کیفیت و بصورت پرینتیبل که تمام سطح سی دی ببصورت یکدست سفید بوده و به اصطلاح سی دی پرینتیبل گفته می شود استفاده می گردد که از طرح مورد نظر طراحی شده در ابعاد استاندارد ۱۲ در ۱۲ سانتی متر و با مد رنگی CMYK  استفاده می شود و با انتقال طرح در نرم افزار و خروجی چاپ بصورت ۸ رنگ بروی بدنه خود سی دی طرح منتقل می گردد و قبل ذکر می باشد که چاپ دیجیتال در صنعت چاپ سی دی بصورت جوهر افشان بوده و برخلاف کاغذ بصورت لیزر ارایه نمی گردد .

ارایه خدمات در این شیوه هم بصورت رایت داپلیکیتوری و دستگاه های سری ۱۱ تایی می باشد که خطای ۲ درصدی در این شیوه از سری مواردی هست که در مشاوره خدمات و ثبت سفارش عنوان می شود و صرف سفارشات پایین بسیار مقرون بصرفه و ارزان می باشد ولی در سفارشات ۵۰۰۰ تایی به بالا این شیوه چاپ سی دی پیشنهاد نمی شود .

چاپ سی دی به شیوه افست :

یکی از بهترین روش چاپ سی دی در انواع خدمات چاپ و رایت می باشد که با درصد خطای صفر درصدی بوده و ثبت سفارش در این شیوه مستلزم همراه داشتن محتوی بوده یهنی این شیوه تولید بصورت خام را نداشته و حداقل تعداد تولید CD  در فرم های ۱۰۰۰ عددی به بالا ارایه می گردد نحوه چاپ در این روش با ابعاد استاندارد و رزولیشت ۳۰۰ DPI  و مد رنگی CMYK  و بصورت فیلم و زینک مستقیم بروی بدنه سی دی می باشد .

این نوع از CD در بازار چاپ سی دی به نام های چاپ اورجینال ، سی دی اورجینال ، سی دی نقره ای ، چاپ افست ، چاپ ۴ رنگ سی دی ، چاپ سی دی درجه یک ، چاپ سی دی کارخانه ای ، چاپ سی دی شرکتی ، چاپ سی دی استمپری ، تولید استمپری سی دی ، چاپ استمپری CD و تولید و تکثیر اوجینال یا تولید استمپری گفته می شود .

قابل ذکر می باشد که ثبت سفارش در این شیوه مستلزم زمان ۱۰ تا ۱۲ روز ه را بهمراه دارد ولی با توجه به تولید در این شیوه تعداد کار خیلی مهم نبوده و تیراژ ۱۰.۰۰۰ تایی یا ۱۰۰۰ تایی در یک بازده زمانی تولید می شود که این زمان صرفا برای تولید قالب استمپر و تولید فیلم و زینک گرفته می شود و بدیهی می باشد در سفارشات مجدد به سبب تولید قبلی ملزومات در بازده زمانی کمتری تولید و تحویل می گردد .

جهت دریافت مشاوره در زمینه چاپ سی دی به شیوه دیجیتال و چاپ سی دی به شیوه افست در خدمت شما مشتریان عزیز از طریق راه های ارتباطی ارایه شده هستیم