چاپ CD به صورت خام

چاپ CD به صورت خام

چاپ CD به صورت خام: 

چاپ CD به صورت خام یا چاپ دیجیتال سی دی از سری خدمات قابل ارایه در چاپ نگار میباشد که سی دی های ارایه شده با تکنولوژی چاپ دیجیتال بصورت خام جهت استفاده در سازمان ها ، ارگان ها مراکز درمانی ( جهت رایت محتوی اطلاعات بیمار در بخش های مختلف تصویر برداری و عکس های رادیولوژی ، سونو گرافی ، آنژیو گرافی و دیگر مصارف سی دی خام جهت رایت ) در این مجموعه ارایه میگردد .

استفاده از سی دی خام بهمراه چاپ یا به اصطلاح چاپ CD به صورت خام در سازمان ها با لوگو و برچسب سازمان علاوه بر معرفی در سی دی های تبلیغات به اعتبار مجموعه نیز می افزاید که ارایه سی دی خام بصورت چاپ سی دی  در ست اداری های از ملزمات به شمار میرود که در همه ست های اداری این روزها دیده میشود .

چاپ CD به صورت خام فقط در شیوه دیجیتال قابل ارایه میباشد و از آنجایی که این شیوه چاپ ( چاپ دیجیتال سی دی ) در تعداد و تیراژ های مختلف بر خلاف شیوه چاپ افست و حداقلی ۱۰۰۰ عدد انجام می شود و از طرفی امکان نمونه گیری چاپ لیبل سی دی در ابتدا فراهم شده و از طرفی رشد بیش از اندازه شیوه های چاپ دیجیتال سبب شده که این روش چاپ بیشتر مورد استفاده قرار گیرد .

در نمونه گیری و چاپ CD به صورت خام این امکان فراهم شده که مشتری قبل از چاپ کلی شاهد نمونه اولیه بوده و نسبت به کیفیت چاپ ، اندازه نوشته ها ، رنگ های استفاده شده که گاها بصورت سازمانی بوده و اهمیت بالایی در نوع چاپ دارد بسیار کار را برای سخت گیران و یا آن دسته از مشتریان با حسایت بالا در چاپ آسانتر کرده تا نسبت به تصیم و ثبت سفارش با کیفیت دلخواه در چاپ CD اقدام نمایند .

ارایه نمونه چاپ CD به صورت خام در این مجموعه بصورت رایگان قابل انجام می باشد 

ارایه خدمات “چاپ CD به صورت خام” یکی از متداولترین سفارش مشتریان ما در این مجموعه میباشد که با توجه به انتقال دیتا و اطلاعات داخل سازمانی یا برون سازمانی و یا بایگانی اطلاعات و یا ارایه پروژه ها در مجموعه های مختلف به پیمانکاران و مشتریان انجام میشود و چه بهتر که برند یا طرح لیبل سی دی نیز بصورت سازمانی و با لوگوی مجموعه ارایه شود که جهت ارایه این خدمت در کنار شما سروارن هستیم.

چاپ افست سی دی :

روش دیگر در ارایه و دریافت سی دی خام بصورت چاپ دار استفاده از شیوه چاپ افست میباشد که در این شیوه بجای استفاده از سی دی پرینتیبل از سی دی تمپلات یا با زمینه نقره ای استفاده می شد که در حال حاضر خدمات چاپ افست سی دی بصورت خام ارایه نمیگردد مگر در سفارشات بالا و بصورت اختصاصی که با توجه به هزینه این مورد خیلی مقرون بصرفه نمیباشد .

استفاده شیوه چاپ افست برای سی دی های رایت شده و تولید شده به شیوه استمپر یا اورجینال که بعد از روند کلی تولید بصورت ۴ رنگ و در نظر گرفتن رنگ سفید بصورت ۵ رنگ به سی دی اضافه می شود مورد استفاده قرار می گیرد علت امر که موارد سی دی خام بصورت چاپ شده ارایه نمیگردد یک علت اساسی کمبود دیسک نونیم یا سی دی خام بدون پرینتیبل و تولید نشدن این محصول میباشد .

اهمیت و کیفیت سی دی خام در سفارشات چاپ سی دی : 

اهمیت و کیفیت سی دی های خام استفاده شده در سفارشاتی که چاپ CD به صورت خام  مورد استفاده قرار میگیرد مهم می باشد که حتما از دیسک هایی با کیفیت بالا و درجه کیفی گرید AA و یا گرید A  باشد که در پروسه خدمات چاپ و در پروسه تولید سی دی خام و در زمان حمل و نقل با توجه به نهایت دقت در کیفیت و تمیزی سی دی با دوام باشد که بعد از طی این مراحل براحتی با رایتر های مختلف و سیستم های مختلف قابل رایت باشد و در نهایت قابل اجرا برای مصرف کننده نهایی که در طی فرآیند تولید و چاپ و در انتها بار ها و بارها مورد استفاده قرار میگیرد دچار خط و خش کمتری شود .

معرفی چند برند از بهترین مارک های سی دی خام که بصورت پرینتیبل مورد استفاده قرار میگیرد می توان به برند های همچون سی دی خام اورهد پرینتیبل ، سی دی خام پرینتیبل دکتر دیتا ، سی دی خام پرینتیبل باکس دار بلوشن و سی دی خام پرینتیبل پرینت می یا همون برند فینال اشاره کرد که کیفیت بالا و مرغوبیت سی دی خام و پس از خدمات چاپ سی دی بصورت خام بسیار پر اهمیت میباشد .

استفاده از سی دی های با درجه کیفی پایین تر می تواند علاوه بر وارد آمده خسارت های مالی برای سازمان و هر موسسه عواقب و خسارت های معنوی نیز بهمراه داشته باشد و این امر که سی دی استفاده شده در سفارشات “چاپ CD به صورت خام” حتما و حتما از برند های معتبر باشد و سازگاری تمام را با رایتر های داخلی داشته باشد یکی از نکات حائز اهمیت در مجموعه چاپ نگار به عنوان یک مرکز تخصصی در زمینه خدمات چاپ و رایت سی دی مورد نظر قرار گرفته میشود .

بسته بندی انواع سی دی خام و سی دی خام چاپ شده : 

استفاده در بسته بندی نهایی در سفارشاتی که “چاپ CD به صورت خام”  میباشد بسیار مورد اهمیت می باشد و همیشه در سفارشات سعی بر این بوده که با بسته بندی درست و اصولی از وارد آمدن ضربان ناگهانی یا تحت فشار قرار داده شدن دیسک ها و جلوگیری از وارد آمدن هر گونه خط و خش بروی دیسک جلوگیری شود و این امر معمولا بصورت بسته بندی در کیک باکس و یا بسته بندی بصورت شیرینک و وکیوم و یا استفاده از میله های نگهداری سی دی و دی وی دی مورد استفاده قرار میگیرد .

که امر بسته بندی در دی وی دی ها و سفارشات “چاپ DVD به صورت خام”  پر اهمیت تر میباشد و بر همین امر بسته بندی محصولات دی وی دی خام همیشه و همیشه بصورت کیک باکس ۵۰ عددی ارایه می گردد و اصولا سی دی های خام چاپ شده در اثر جابجایی کمی مقاوم تر به دی وی دی خام چاپ شده میباشد و علت دیگر در این موضوع قابلیت رایت دی وی دی می باشد که بعلت ذخیره سازی بالاتر از متریال متفاوت تری نسبت به سی دی تولید میشود .

در سری محصولات و خدمات ارایه شده بصورت رایت شده یا تولیدات نرم افزاری بسته بندی محصولات بصورت های مختلف قاب سی دی ، قاب دی وی دی ، و یا استفاده از پاکت سی دی و پاکت دی وی دی می باشد که در بعضی موارد همچون چاپ و تکثیر آلبوم های خوانندگان که بصورت دیجی پک تولید میشود از بسته بندی و شیرنگ بصورت اختصاصی قابل انجام میباشد .

استفاده از خدمات شیرینگ و وکیوم بصورت سفارشی در انواع مختلف و ویسکوز خارجی و ویسکوز ایرانی جهت بسته بندی آلبوم های موسیقی خوانندگان بسیار مورد استفاده قرار میگیرد که در صورت نیاز به این خدمات با تماس با مجموعه از تعرفه و زمان و نحوه ثبت سفارش در ارتباط باشید .

2 دیدگاه دربارهٔ «چاپ CD به صورت خام»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن