چاپ-روی-CD

چاپ روی CD | چاپ روی سی دی | چاپ لیبل CD

طراحی لیبل سی دی|چاپ و تکثیر CD | چاپ لیبل CD |چاپ مستقیم روی CD

 خدمات چاپ روی CD  در مجموعه چاپ نگار :

گروه طراحان نگار با سابقه تجربی طولانی و بهره گیری از نیروهای  انسانی متخصص و تکنولوژی روز در صنعت چاپ مفتخر است در عرصه چاپ دیجیتال و افست گامی نو بردارد این مجموعه مشتمل چند بخش با فعالیت های مرتبط به هم توانسته فاصلهْ مشاوره  طراحی تا اجرا و چاپ را به حداقل رسانده و بهترین کیفییت و هماهنگی قابل لمسی را به ارمغان آورد، از عمده فعالیت ها و به نحوی تخصصی ترین فعالیت، تولید و تکثیر انواع لوح های فشـرده اعم از CD ,DVD , Mini CD&DVD , Bisuines  Card  به شیوه صنعتی به شرح ذیل می باشد.

۱) چاپ دیجیتال روی سی دی و دی وی دی :

 در این نوع چاپ  دیسک های استفاده شده اعم از سی دی  یا دی وی دی  پرینتیبل بوده که مستقیمأ از کارخانه های معتبـر تهیه و با دستگاههای تمام اتوماتیک کپی تراکس چاپی ۸ رنگ معادل ۴۸۰۰D pi را مستقیم برای چاپ روی CD فراهم می نمایداین نوع چاپ به صورت Inkjet می باشد .

مزیات چاپ دیجیتال CD :  چاپ روی CD در این شیوه در هر تیراژی ممکن و تحویل سفارشات بصورت یکروزه می باشد.

۲) چاپ افست روی سی دی و دی وی دی :

این نوع چاپ  از کیفییت بالا تری برخوردار بوده که از محسنات آن بوده و این نوع چاپ به دو شیوه قابل اراِیه می باشد :

استمپری با چاپ افست

سی دی های رایتی با چاپ افست

مراحل چاپ افست به این شکل است که ابتدا از طرح  یک نسخه فیلم و زینک تهیه شده  و با دستگاههای مخصوص چاپ افست روی سی دی (star)  چاپی چهار رنگ با ترکیب رنگی C,M,Y,K را فراهم می نماید.

این چاپ در سیستم استمپری بیشتر مورد استفاده بوده که در تیراژهای بالا از لحاظ کیفیت ، مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

۳) چاپ استمپری یا اورجینال نقره ای :

در این شیوه سفارشات از ابتدا بدون دخالت نیروی انسانی هنگام تولید رایت شده  و چاپ افست یا سیلک روی سی دی اجرا می شود ، کیفیت چاپ و کیفیت سی دی از جنبه رایت و ظاهر  نقره ای بودن (اورجینال) باعث شده این شیوه در اولویت قرار گیرد،با توجه به هزینه های جانبی جهت تولید قالب و فیلم و زینک در تیراژ های پایین پیشنهاد نمی شود .

برای رسیدن به قیمت یا همان تولید چاپ دی وی دی ارزان این شیوه مناسب و با حداقل تیراژهای بالای پنج هزار تایی پیشنهاد می شود.

 

دریافت مقاله چاپ دیجیتال سی دی 

بدون دیدگاه

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

17 − 14 =