برخی از دلایل پایین بودن قیمت چاپ سی دی

برخی از دلایل پایین بودن قیمت چاپ سی دی

| کیفیت CD ,DVD خام  | کیفیت چاپ روی CD , DVD |

ممکن است در برخی از مراکز چاپ قیمت تولید CD , DVD  خیلی کمتر  حتی پایین تر از قیمت خام  CDباشد.

لازم به ذکر است که به چند فاکتور اساسی توجه گردد:

۱ ) کیفییت پرینتیبل سی دی :

سی دی استفاده شده ممکن است به صورت دستی پرینتیبل شده باشد و به دلیل همسان نبودن ماده روی سی دی  کیفییت چاپ  کمتر  شده و مشکلاتی هنگام استفاده از این نوع CD ها در

سی دی رام های با سرعت بالا ایجاد نماید.(پیشنهاد می شود از سی دی های پرینتبل کارخانه ای و استاندارد در این زمینه استفاده نمایید )

۲)استفاده از سی دی های گراید B و گرایدC:

سی دی استفاده شده  ممکن است درجه  ۲ و ۳ باشد . که تعداد  سوخت و خرابی کار در زمان بعد تحویل   بیشتر می گردد. قابل ذکر می باشد که با توجه تولید سی دی های پرینتیبل در این مجموعه و با توجه به دانسته های روش تولید سی دی  از تولیدات خود این مجموعه و با گراید A بصورت خام در بازار ارایه و جزو مواد مصرفی این مجموعه نیز می باشد که این مورد مهمترین وبه تنهایی یکی از برخی از دلایل پایین بودن قیمت چاپ سی دی را بهمراه دارد .

۳)چاپ سی دی با کیفیت پایین:

چاپ روی سی دی با کیفیت پایین و ارایه به مشتریان، که سبب نارضایتی شده همواره به چشم می خورد که این مجموعه با مجهز بودن به دستگاههای چاپ ۸ رنگ و تحویل تعداد بالای سفارشات بصورت روزانه امکان ارایه نمونه چاپ را قبل از انجام سفارشات داشته تا در صورت تایید نمونه نسبت به انجام سفارشات انجام گیرد و شاهد رضایت مشتریان بعد از تحویل سفارشات باشیم .

۴) زمان تحویل:

زمان تحویل سفارشات در چاپ نگار بصورت روزانه یا نهایتا دوروز کاری می باشد که یکی دیگر از عوامل اختلاف قیمت ها در مراکز مختلف که در این زمینه زمان تحویل است که به نوعی از عوامل تغییر قیمت می باشد.

هرکدام از موارد فوق به تنهایی یا مشتمل از یکدیگر برخی از دلایل پایین بودن قیمت چاپ سی دی در کارگاهها و مجموعه های مختلف می تواند باشد .

 

  پیشنهاد می شود  : چشم اندازهای چاپ نگار           پیشنهاد می شود  : چاپ و تکثیر سی دی  

۲ دیدگاه

 1. افخمی بهمن ۱۸, ۱۳۹۹ Reply

  سلام
  سی دی prs کیفیتش در درجه بندی ۲ محسوب میشه ؟؟
  سفارشی دادیم به یه چاپخونه و تو فاکتور برامون درج شده درجهB یعنی درجه ۲ هستش؟؟

  • Author
   Manager بهمن ۱۹, ۱۳۹۹ Reply

   سلام جناب افخمی بله سی دی prs درجه ۲ محسوب میشه و معمولا تو چایخونه های چاپ سی دی بخاطر قیمت تمام شده پایینش و چاپش مورد استفاده قرار میگیره

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

3 − 1 =