برخی از دلایل پایین بودن قیمت چاپ سی دی

برخی از دلایل پایین بودن قیمت چاپ سی دی

| کیفیت CD ,DVD خام  | کیفیت چاپ روی CD , DVD |

ممکن است در برخی از مراکز چاپ قیمت تولید CD , DVD  خیلی کمتر  حتی پایین تر از قیمت خام  CDباشد.

لازم به ذکر است که به چند فاکتور اساسی توجه گردد:

۱ ) کیفییت پرینتیبل سی دی :

سی دی استفاده شده ممکن است به صورت دستی پرینتیبل شده باشد و به دلیل همسان نبودن ماده روی سی دی  کیفییت چاپ  کمتر  شده و مشکلاتی هنگام استفاده از این نوع CD ها در

سی دی رام های با سرعت بالا ایجاد نماید.(پیشنهاد می شود از سی دی های پرینتبل کارخانه ای و استاندارد در این زمینه استفاده نمایید )

۲)استفاده از سی دی های گراید B و گرایدC:

سی دی استفاده شده  ممکن است درجه  ۲ و ۳ باشد . که تعداد  سوخت و خرابی کار در زمان بعد تحویل   بیشتر می گردد. قابل ذکر می باشد که با توجه تولید سی دی های پرینتیبل در این مجموعه و با توجه به دانسته های روش تولید سی دی  از تولیدات خود این مجموعه و با گراید A بصورت خام در بازار ارایه و جزو مواد مصرفی این مجموعه نیز می باشد که این مورد مهمترین وبه تنهایی یکی از برخی از دلایل پایین بودن قیمت چاپ سی دی را بهمراه دارد .

۳)چاپ سی دی با کیفیت پایین:

چاپ روی سی دی با کیفیت پایین و ارایه به مشتریان، که سبب نارضایتی شده همواره به چشم می خورد که این مجموعه با مجهز بودن به دستگاههای چاپ ۸ رنگ و تحویل تعداد بالای سفارشات بصورت روزانه امکان ارایه نمونه چاپ را قبل از انجام سفارشات داشته تا در صورت تایید نمونه نسبت به انجام سفارشات انجام گیرد و شاهد رضایت مشتریان بعد از تحویل سفارشات باشیم .

۴) زمان تحویل:

زمان تحویل سفارشات در چاپ نگار بصورت روزانه یا نهایتا دوروز کاری می باشد که یکی دیگر از عوامل اختلاف قیمت ها در مراکز مختلف که در این زمینه زمان تحویل است که به نوعی از عوامل تغییر قیمت می باشد.

هرکدام از موارد فوق به تنهایی یا مشتمل از یکدیگر برخی از دلایل پایین بودن قیمت چاپ سی دی در کارگاهها و مجموعه های مختلف می تواند باشد .

پیشنهاد می شود  : چشم اندازهای چاپ نگار     |   پیشنهاد می شود  : چاپ و تکثیر سی دی

2 دیدگاه دربارهٔ «برخی از دلایل پایین بودن قیمت چاپ سی دی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن