چاپ CD مخصوص بیمارستان و مراکز درمانی

چاپ CD مخصوص بیمارستان و مراکز درمانی

چاپCD رادیولوژی|چاپCD بیمارستان|چاپCD سونوگرافی|چاپCD آنژیوگرافی

چاپ سی دی مخصوص بیمارستان و مراکز درمانی:

 با ورود دستگاههای جدید در صنعت پزشگی در زمینه های مختلف سونوگرافی ،رادیولوژی و … استفاده سی دی های خام به جهت انتقال داده های دستگاه به جهت مراجعه بعدی بیماران و ذخیره کردن اطلاعات انجام شده بروی دستگاهها سبب شده که هر چه بیشتر این بیمارستانها و مراکز درمانی در کشور نیاز به تهیه و چاپ CD به صورت خام با کیفیت و درجه یک در این زمینه داشته باشند و با توجه به سیستم این دستگاهها شاهد مواردی از قبیل رایت نشدن سی دی های معمولی در این دستگاهها بوده ایم  با توجه به همین مسئله و بررسی این موضوع  توسط کارشناسان این مجموعه توانسته ایم سی دی مخصوص بیمارستانها را تشخیص و مشکل عدم رایت شدن را برطرف کرده و با ارایه سی دی های مخصوص این دستگاهها بتوانیم به عنوان اولین مرکز جهت ارایه سی دی های رادیولوژی ، سی دی های سونوگرافی و دیگر مراکز تصویر برداری در بیمارستان ها و مراکز درمانی ارایه دهیم .

چاپ CD مخصوص بیمارستان و مراکز درمانی یکی از نادر مواردی می باشد که نوع سی دی مصرفی با توجه به رعایت گراید و درجه بندی بسیار حائز اهمیت می باشد و انتخاب درست سی دی مصرفی برای مراکز درمانی کاری تخصصی و کارشناسانه می باشد که این مجموعه آماده خدمت رسانی به تمامی مشتریان و مصرف کنندگان این سی دی ه با چاپ مستقیم بروی سی دی ارایه می دهد .

نکته: در زمان ثبت سفارش با عنوان و درخواست موضوع نسبت به چاپ CD مخصوص بیمارستان و مراکز درمانی اگر اشاره شود چاپ نگار با توجه به دستگاههای مستقر در آن مرکز سی دی مناسب را انتخاب و با خدمات چاپ روی سی دی که انجام می شود و قابل ارایه به مراکز تصویر برداری ،آنژیوگرافی ، رادیولوژی ،سونوگرافی ، ام . آر . آی و دیگر بخش های بیمارستان ها و مراکز درمانی مورد نیاز می باشد ارایه می دهد .

تعدادی از نمونه کارهای ارایه شده در بخش چاپ CD مخصوص بیمارستان و مراکز درمانی  که طی سالیان افتخار همکاری با آنها را داشته ایم :

نمونه های ارایه شده در فوق تنها بخشی از خدمات چاپ CD مخصوص بیمارستان ها و مراکز درمانی در این مجموعه می باشد .
قابل توجه مشتریان عزیز : کلیه خدمات طراحی در این مجموعه بصورت کاملا حرفه ای و بدون هیچ هزینه ای انجام می شود .
همچنین جهت دریافت لیبل های سی دی آماده و قالب طراحی میتوانیددر بخش دانلود طرح های لایه باز در مقالات دانلود کنید.
 پیشنهاد می شود  : سلفون بسته بندی ماسک   |  پیشنهاد می شود  : قیمت چاپ سی دی

5 دیدگاه دربارهٔ «چاپ CD مخصوص بیمارستان و مراکز درمانی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن