چاپ CD مخصوص بیمارستان و مراکز درمانی

چاپ CD مخصوص بیمارستان و مراکز درمانی

چاپCD رادیولوژی|چاپCD بیمارستان|چاپCD سونوگرافی|چاپCD آنژیوگرافی

چاپ سی دی مخصوص بیمارستان و مراکز درمانی:

 چاپ CD مخصوص بیمارستان  و مراکز درمانی  و خدمات در این زمینه با ورود دستگاههای جدید در صنعت پزشگی در زمینه های مختلف سونوگرافی ،رادیولوژی و … استفاده سی دی های خام به جهت انتقال داده های دستگاه به جهت مراجعه بعدی بیماران و ذخیره کردن اطلاعات انجام شده بروی دستگاهها سبب شده که هر چه بیشتر این بیمارستانها و مراکز درمانی در کشور نیاز به تهیه و چاپ CD به صورت خام با کیفیت و درجه یک در این زمینه داشته باشند و با توجه به سیستم این دستگاهها شاهد مواردی از قبیل رایت نشدن سی دی های معمولی در این دستگاهها بوده ایم  با توجه به همین مسئله و بررسی این موضوع  توسط کارشناسان این مجموعه توانسته ایم سی دی مخصوص بیمارستانها را تشخیص و مشکل عدم رایت شدن را برطرف کرده و با ارایه سی دی های مخصوص این دستگاهها بتوانیم به عنوان اولین مرکز جهت ارایه سی دی های رادیولوژی ، سی دی های سونوگرافی و دیگر مراکز تصویر برداری در بیمارستان ها و مراکز درمانی ارایه دهیم .

چاپ CD مخصوص بیمارستان و مراکز درمانی یکی از نادر مواردی می باشد که نوع سی دی مصرفی با توجه به رعایت گراید و درجه بندی بسیار حائز اهمیت می باشد و انتخاب درست سی دی مصرفی برای مراکز درمانی کاری تخصصی و کارشناسانه می باشد که این مجموعه آماده خدمت رسانی به تمامی مشتریان و مصرف کنندگان این سی دی ه با چاپ مستقیم بروی سی دی ارایه می دهد .

نکته: در زمان ثبت سفارش با عنوان و درخواست موضوع نسبت به چاپ CD مخصوص بیمارستان و مراکز درمانی اگر اشاره شود چاپ نگار با توجه به دستگاههای مستقر در آن مرکز سی دی مناسب را انتخاب و با خدمات چاپ روی سی دی که انجام می شود و قابل ارایه به مراکز تصویر برداری ،آنژیوگرافی ، رادیولوژی ،سونوگرافی ، ام . آر . آی و دیگر بخش های بیمارستان ها و مراکز درمانی مورد نیاز می باشد ارایه می دهد .

مزیت استفاده از چاپ روی CD :

 استفاده از چاپ روی سی دی به عنوان یک معرفی کننده محصول در قالب یک حامل دیجیتالی جهت معرفی هر چه بیشتر مخاطب در قالب ویزیت و ارایه شماره تماس و مشخصات لازمه برای جذب مشتری را دارد .
و یا استفاده از چاپ سی دی به عنوان یک راهنمای نصب محصول جهت محصولات نرم افزاری همچون گیم ، نرم افزار های مختلف سیستمی انواع نرم افزار های حسابداری که در زمان نصب نیاز به دستورالعمل را دارد می تواند مورد استفاده قرار گیرد .
در کل می توان استفاده از چاپ روی لوح های فشرده را به عنوان یکی از مهمترین موارد در دنیای دیجیتال امروزی که بجای استفاده از کاتالوگ های دیجیتال به جای کاتالوگ های کاغذی مورد استفاده قرار می گیرد بروی سی دی و دی وی دی انتقال داد.
 

راهنمای طراحی لیبل سی دی (CD Lable Printing )اندازه لیبل سی دی

  • -سایز و اندازه کار ۱۲ در ۱۲ سانت با مد رنگی CMYK یا RGB باشد .
  • -با توجه به خطای احتمالی از طراحی فایل بصورت قرینه خودداری شود ( بعد ازچاپ امکان وسط نبودن کار احتمال می رود )
  • -ارسال فایل ها ترجیحا بصورت JPG یا PDF  و یا با هماهنگی در فرمت های دیگر مناسب چاپ ارسال شود .
  • -استفاده از کد رنگ مشکی در  بگراند با کد C=100/Y=100/K=100/M=100  تنظیم و در نظر گرفته شود .
  •  در نوشته ها متن  بصورت C=0/Y=0/M=0و K=100 و حالت Multiply جهت خوانایی بیشتر در نظر گرفته شود .
  • قبل از ثبت سفارش در قسمت شرایط و قوانین فرم های عمومی مطالعه شود و ثبت سفارش در این مجموعه به منزله مطالعه و پذیرش قوانین فرم های چاپی بوده و ارایه مجوز در موارد نرم افزار ،فیلم و سریال خانگی و انواع گیم و بازی ها الزامی میباشد .
 

تعدادی از نمونه کارهای ارایه شده در بخش چاپ CD مخصوص بیمارستان و مراکز درمانی  که طی سالیان افتخار همکاری با آنها را داشته ایم :

نمونه های ارایه شده در فوق تنها بخشی از خدمات چاپ CD مخصوص بیمارستان ها و مراکز درمانی در این مجموعه می باشد .
قابل توجه مشتریان عزیز : کلیه خدمات طراحی در این مجموعه بصورت کاملا حرفه ای و بدون هیچ هزینه ای انجام می شود .
همچنین جهت دریافت لیبل های سی دی آماده و قالب طراحی میتوانیددر بخش دانلود طرح های لایه باز در مقالات دانلود کنید.
 پیشنهاد می شود  : سلفون بسته بندی ماسک   |  پیشنهاد می شود  : قیمت چاپ سی دی

5 دیدگاه دربارهٔ «چاپ CD مخصوص بیمارستان و مراکز درمانی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن