چاپ تراکت آویز تبلیغاتی

چاپ تراکت آویز تبلیغاتی

چاپ تراکت آویز تبلیغاتی | چاپ اتکیت تبلیغاتی آویز 

انواع تراکت آویز عصایی ،تراکت آویز پروانه ای ،آویز  ساده و اتکیت آویز دور گرد 

چاپ تراکت آویز تبلیغاتی:

چاپ تراکت آویز تبلیغاتی شیوه ای نوین در انواع تبلیغات تراکتی و بروشوری به شمار می رود چاپ تراکت آویز تبلیغاتی بگونه ای طراحی شده است که با امکان آویز بر روی دستگیره های درب ورودی ساختمان و آپارتمان ها آویز می گردد و مثل انواع تراکت های معمولی با چاپ افست چاپ شده و با تفاون اینکه به در و دیوار یا در کف خیابان ها پخش نمی شود و با نان تراکت آویز یا کارت آویز معرفی می گردد .

در طراحی این محصول در چاپ نگار سعی بر آن شده تا تمام نکات مثبت یه برگه تبلیغاتی اعم از دسترس بودن ، هدفمند بودن تراکت و رسایی تمام و کمالی را که یک تراکت باید داشته باشد را ایفای نقش کند ، در طراحی انواع آویزهای این مجموعه که با اشکال مختلف پروانه ای ،آویز عصایی مانند و آویز های ساده در نظر گرفته شده تمامی همت بر اصل گویایی و رسایی یک کار تبلیغاتی و جلوگیری از به هدر رفتن یک تراکت که ندیده به سطل زباله انتقال داده می شود را مورد برسی قرار داده ایم تا بطوری هدفمند و جالب به نظر مشتریان و مخاطبین برسد که باعث دیده شدن و رسیده شدن پیام ما به مخاطب را فراهم آورد .

انواع  کارت آویز  و تراکت آویز های تبلیغاتی:

– کارت آویز ساده 

– کارت آویز دورگرد 

– کارت آویز عصایی 

– کارت آویز پروانه ای 

– تراکت آویز تبلیغاتی 

– اتکیت آویز تبلیغاتی 

چاپ آویز دورگرد و پروانه ای تبلیغاتی   :

آویز های دورگرد و پروانه ای با تفاوت بسیار زیبا و جالب که تمام قابلیت های یه آویز تبلیغلتی را به همراه دارد که امکان درج تبلیغات در دو طرف محصول و امکان آویز بروی انواع درب و محل های آویز را داشته در داخل قالب با تعبیه کارت ویزیت فروشگاه بصورت نیم تیغ یا قالب خورده بصورت کارت ویزیت دورگرد و کارت ویزیت پروانه ای شکل که پرفراژ شده قابلیت جدا شدن را داشته که امکان کنده شده کارت را به مخاطب می دهد یعنی هم یک تراکت تبلیغاتی و هم یک کارت ویزیت جهت کنده شدن و بایگانی شده در دست مشتری جهت هدفمند شدن هر چه تمامتر تبلیغات یه مجموعه یا ارگان یا شخص را فراهم آورده است .

این محصول بخاطر قابلیت جدا شدن ویزیت در بازار و عموم مشتریان بانام کارت پروانه ای یا کارت دورگرد تعریف شده است البته بصورت آویز که باعث جذب مشتریان و همکاران زیادی به این محصول شده است .این محصول بصورت دورو و با روکش سلفون مات ارایه می گردد .

مشخصات آویز  تبلیغاتی دورگرد و آویز پروانه ای  :

جنس : ۳۰۰ گرم گلاسه

ابعاد آویز پروانه ای : ۲۸۸×۱۱۳میلی متر

ابعاد آویز دور گرد : ۲۸۸×۱۲۲ میلی متر

روکش : سلفون مات

قابلیت چاپ : یکرو و دورو

قالب تیغ : دارد

زمان تحویل : ۱۰ تا ۱۲ روز کاری

چاپ کارت آویز ساده :

با امکان چاپ در دو طرف و قابلیت نصب بروی انواع درب های آپارتمانی و اداری ابعاد این آویز بگونه ای در نظر گرفته شده که امکان نوشتن شماره تماس ها شعار تبلیغاتی و طراحی منحصر بفر خود بروی هر درب و آویزه ای باعث جلب نظر مخاطبین و مشتریان شود چاپ کارت آویز ساده در انواع یکرو و دور با روکش سلفون مات جهت بالا بردن ضخامت این تراکت استفاده می شود که کاغذ در نظر گرفته شده برای تولید این محصول با گرماژ  و ۳۰۰ گرم در فرم های عمومی تعریف شده است .

مشخصات کارت ویزیت آویز ساده :

چاپ کارت آویز ساده تبلیغاتی

جنس :  ۳۰۰ گرم گلاسه

ابعاد : ۲۸۸×۱۲۲ میلی متر

روکش : سلفون مات

قالب تیغ : دارد

زمان تحویل : ۱۰ تا ۱۲ روز کاری

چاپ تراکت آویز تبلیغاتی   :

تراکت آویز تبلیغاتی همانند آویز ساده با قابلیت دورو بودن و امکان چاپ در دورو اما بصورت ۱۷۰ گرم که به اصطلاح تراکتی گفته می شود همانند فرم های چاپ تراکت انجام می شود تراکت بصورت آویز با قابلیت نصب بروی انواع درب های آپارتمان های اداری و مسکونی بسیاز جذاب و متفاون به نظر می رسد حتی اگر در بطن این تبلیغات از شعار های هوشمندانه و به نوعی ایجاد یه حس خوب را دی مخاطب بوجود آورد بسیار کاربردی تر عمل می کندد به شعارهای مثل خوش آمدید / دفتر مدیریت و.. که عموما بروی درب ها بصورت چاپی و نوشته ای نصب می گردد استفاده شود بسیار ماندگار تر می شود .

مشخصات تراکت آویز  تبلیغاتی :

چاپ تراکت آویز تبلیغاتی

جنس : ۱۷۰ گرم

ابعاد : ۲۹۰×۹۰ میلی متر

روکش : ندارد

قالب تیغ : دارد

زمان تحویل : ۷ تا ۱۰ روز کاری

چاپ تراکت آویز  عصایی :

تراکت آویز  عصایی همانند آویز ساده با قابلیت دورو بودن و امکان چاپ در دورو را دارد با این تفافون که در گیره یا طرز نگه داشتن بر محل نصب همانند عصا بوده و با چاپ دوروی این محصول از چپ و راست دستگیره یا هر مورد دیگر قابلیت نصب را دارد .

ابعاد ایم محصول در قالب ۲۴۰ میلی متر در ۹۶ میلی متر طراحی میگردد که بصورت ۱۷۰ گرم که به اصطلاح تراکتی گفته می شود همانند فرم های چاپ تراکت انجام می شود تراکت بصورت آویز با قابلیت نصب بروی انواع درب های آپارتمان های اداری و مسکونی بسیار جذاب و متفاوت به نظر می رسد حتی اگر در بطن این تبلیغات از شعار های هوشمندانه و به نوعی ایجاد یه حس خوب را دی مخاطب بوجود آورد بسیار کاربردی تر عمل می کند به شعارهای مثل خوش آمدید / دفتر مدیریت و.. که عموما بروی درب ها بصورت چاپی و نوشته ای نصب می گردد استفاده شود بسیار ماندگار تر می شود .

مشخصات تراکت آویز عصایی  :

جنس : ۱۷۰ گرم

ابعاد : ۲۹۰×۹۰ میلی متر

روکش : ندارد

قالب تیغ : دارد

زمان تحویل : ۷ تا ۱۰ روز کاری

قیمت چاپ دورو


۵۵۰.۰۰۰ تومان


۸۹۰.۰۰۰ تومان


۶۷۰.۰۰۰تومان

قیمت چاپ یکرو


۴۷۰.۰۰۰ تومان


۸۲۰.۰۰۰ تومان


۵۳۰.۰۰۰ تومان

جنس تراکت آویز تبلیغاتی 


۱۷۰ گرم گلاسه ۲۰۰۰ عددی


۱۷۰ گرم گلاسه ۴۰۰۰ عددی


۳۰۰ گرم با روکش سلفون مات( ۱۰۰۰عددی )

4 دیدگاه دربارهٔ «چاپ تراکت آویز تبلیغاتی»

  1. علی آقا سلام
   وقت شما هم بخیر
   بله /تو مدل های تراکت آویز تبلیغاتی دورگرد و تراکت آویز های پروانه ای اون قسمت داخل کادر قسمتی که کارت ویزیت مانند هست در وسط کار بعد چاپ بصورت پرفراژ خورده که واسه مشتریان قابل کندن هستش و از وسط کار درمیاد
   سایز کارت وسط هم ۹*۶ هست در دورگرد و در مدل پروانه ای هم میتونید قالبش رو دریافت و برمبناش طراحی کنید
   در ضمن کلیه قالب های تراکت های آویز قابل دانلود هستش و میتونید تو قسمت دانلودها دریافتتشون کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن