چاپ سی دی فوری و ارزان

چاپ سی دی فوری و ارزان

چاپ سی دی فوری و ارزان

چاپ دیجیتال سی دی  | تکثیر و رایت سی دی

چاپ سی دی فوری و ارزان

بی شک یکی از خواسته های مشتریان در زمینه چاپ سی دی  این بوده که در کمترین زمان ممکن و بصورتی فوری امکان فراهم شدن خدمات چاپ و تکثیر فراهم گردد ، و با خیالی آسوده و مطمئن و تکیه بر تجهیزات مجموعه ارایه دهنده خدمات ثبت سفارش نمایند و از طرفی کیفیت سی دی ها نیز در درجه اول حائز اهمیت می باشد. این موضوع از نکات و اصول یک کسب  کار موفق برای شرکت ارایه دهنده خدمات چاپ و تکثیر دی وی دی و سی دی  از یک طرف و حس اطمینان و آسوده خیال بودن مشتریان از طرفی می توان گفت دوطرفه قابل ارزش و پر اهمیت می باشد که این مجموعه با مجهز بودن به دستگاههای چاپ و تکثیر سی دی به شیوه دیجیتال توانسته است بخش مهمی از این موضوع را برطرف کند. این مجموعه با تهیه و در بازه زمانی  و دوره ای امکان تولید سی دی های خام پرینتیبل را به جهت نیاز فراهم نموده و در پاره وقت ها با همکاری با مجموعه های تولید کننده سی دی خام درجه یک  و دی وی دی خام های درجه یک در این زمینه همکاری داشته و با تهیه و خرید دیسکت های مرغوب که شامل CD پرینتیبل و DVD  پرینتیبل می باشد را فراهم نموده و با داشتن دستگاههای چاپ ۸ رنگ دیجیتال با کیفیت ۴۸۰۰ دی پی آی که درجه کیفی بالایی از چاپ را داشته  اقدام به ارایه خدمات چاپ و تکثیر می دهد .

تهیه سی دی خام بصورت مستقیم :

خرید سی دی از تولید کنندگان بصورت مستقیم و بدون واسطه باعث کاهش هر چه تمامتر محصول شده و از طرفی  این موضوع برای مشتریان نسبت به تعرفه های خدمات در زمینه چاپ و تکثیر سی دی باعث شده تا چاپ سی دی فوری و ارزان تمام شده، و این موضوع بسیار مهم و قابل اهمیت می باشد .

زمان تحویل سفارشات :

این مجموعه با در نظر گرفتن زمان تحویل سفارشات و به جهت آسوده خاطری مشتریان عزیز امکان تحویل سفارشات را در کمترین زمان با حداقل یک روز کاری نهایت ۴۸ ساعته آماده تحویل سفارشات بوده و از طرفی با فراهم نموده خدمات ارایه نمونه چاپ سی دی کلی از طرف مجموعه باعث شده است که این موضوع یعنی ثبت سفارشات از طرف مشتریان دوچندان شود و با ارایه این خدمات  شاهد خرسندی هر چه بیشتر مشتریان گرامی هستیم .

طراحی لیبل سی دی و لیبل دی وی دی :

با توجه به ارایه خدمات چاپ سی دی فوری در این مجموعه و جهت سرعت بخشیدن بیشتر در این زمینه با فراهم آورده شدن قسمت طراحی لیبل سی دی که ملزومه ثبت سفارشات بوده در این مجموعه بخش طراحی راه اندازی شده است و از طرفی همکاران گرامی با دریافت قالب آماده لیبل سی دی امکان طراحی لیبل برایشان فراهم گردیده است و در بخش مشتریان طراحی های لیبل سی دی بصورت معمول و ساده بصورت رایگان انجام می گیرد.

تکثیر فوری سی دی و دی وی دی :

از دیگر خدمات فوری در زمینه چاپ و تکثیر سی دی به مبحث تکثیر سی دی در این شیوه که موضوع مهمی در ارایه سی دی های نمایشگاههی به جهت ارایه سی دی کاتالوگ های شرکت در قالب سی دی کاتالوگ می باشد که با ارایه سی دی و یا دیسکت مادر بروی لوح فشده اعم از CD  یا DVD  امکان پر کردن دیکستها یا رایت و تکثیر این امکان فراهم گردیده است که در کمترین زمان و بوسیله دستگاههای مخصوص چاپ سی دی و دی وی دی انجام میشود که ارایه این خدمات نیز در سفارشات چاپ سی دی فوری و نمایشگاهی بسیار خدمات ارزنده و دارای بازخورد بوده و می باشد .

جمع بندی پایانی : 

ارایه کلیه خدمات چاپ و تکثیر سی دی در این مجموعه در کمترین زمان ممکنه قابل انجام و ارایه به مشتریان می باشد  که کلیه مراحل طراحی لیبل ،چاپ مستقیم روی سی دی ، و تکثیر سی دی بصورت عمده در خدمت شما مشتریان هستیم .

سخن پایانی در زمینه خدمات چاپ سی دی فوری و ارزان : 

ما به عنوان شرکت چاپ و تولید سی دی، خدمات چاپ سی دی فوری و ارزان را ارائه می‌دهیم. با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته و همچنین استفاده از جدیدترین فناوری‌های چاپ، ما توانایی چاپ سی دی با کیفیت بالا و قیمت مناسب را داریم. خدمات چاپ سی دی ما شامل چاپ بر روی سی دی های خالی ، اجرای تکثیر سی دی و  DVD و همچنین طراحی و چاپ بسته بندی سی دی می‌باشد. هدف  ما در ارائه خدمات چاپ سی دی فوری و ارزان، رضایت کامل مشتریان ماست.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Reddit
Email
WhatsApp

1 دیدگاه دربارهٔ «چاپ سی دی فوری و ارزان»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن