,

سی دی پرینتیبل دکتر دیتا

(دیدگاه 1 کاربر)

۷۵,۴۰۰ ریال

سی دی پرینتیبل دکتر دیتا یکی از بهترین برند ها در تولید سی دی خام می باشد که با قابلیت پرینتیبل بودن امکان چاپ مستقیم روی سی دی را فراهم  کرده و خدمات چاپ سی دی انجام میگیرد .

دسترسی: 1000 در انبار

سی دی پرینتیبل دکتر دیتا

 سی دی پرینتیبل درجه یک با قابلیت چاپ مستقیم انواع دستگاه های چاپ سی دی

استفاده از سی دی پرینتیبل جهت چاپ سی دی یا پرینت عکس روی سی دی استفاده می گردد در این نوع از سی دی ها بروی سی دی نونیم بوسیله ماده ای سفید رنگ بصورت یکدست  که قابلیت جذب مرکب را داشته  پوشانده شده است و این سی دی توسط دستگاههای که قابلیت چاپ مستقیم بروی  بدنه CD را داشته استفاده می شود ارایه انواع لوح های فشرده  پرینتیبل در این مجموعه بصورت درجه یک و با کیفیت جذب بالای جوهر می باشد .

ساختار این محصول  همانند سی دی های معمولی قابلیت رایت محتوی به حجم ۷۰۰ مگ از انواع اطلاعات از قبیل فیلم ،دیتا ،عکس ، فیلم و …. را داراست و با تمامی دستگاههای پخش کننده یا Pleyer  سازگار و قابل پخش می باشد.

قابل ذکر است که کلیه لوح های فشرده استفاده شده در این مجموعه بخاطر کیفیت بالای این نوع از سی دی و مناسب بودن جهت مصرف مشتریان گذشته و رضایت مندی کامل مود مصرف اصلی این مجموعه می باشد و این نوع سی دی بخاط مصرف تست شده دوستان و مشتریان مراکر خدمات درمانی اعم از تصویر برداری های ، که به نحوی مصرف اصلی مخصوص به خود و سی دی مخصوص بیمارستانها و درمانگاهها را دارند این نوع سی دی خام پرینتیبل پیشنهاد می شود و این مجموعه در زمینه ارایه خدمات چاپ مستقیم جهت مراکز درمانی و بیمارستانها آماده همکاری و عقد قرار داد می باشد .

پرینتیبل :به سری محصولات از دسته بندی سی دی خام و دی وی دی خام گفته می شود که با پوشش یکدست سفید رنگ قابلیت جذب مرکب پرینتر های جوهر افشان را دارد پرینتیبل گویند .

GRADE AA : درجه بندی محصولات سی دی خام بر حسب گرید یا درجه کیفی می باشد که محصول سی دی خام پرینتیبل و قابل چاپ دکتر دیتا شرینگ ۵۰ عددی از محصولات با کیفیت و درجه کیفی بسیار بالا در تولید سی دی خام و دی وی دی خام در بحث استاندارهای تولیدی در کارخانه های تولید CD خام و DVD  خام محسوب می شود.

برند تجاری

سی دی خام دکتر دیتا

تعداد در بسته

50 حلقه

قابلیت رایت مجدد

ندارد

قابلیت چاپ مستقیم

دارد ( پرینتیبل )

درجه کیفی محصول

گرید AA

نوع بسته بندی

شیرینگ (ویسکوز )

نوع دیسک

سی دی CD-R

1 دیدگاه برای سی دی پرینتیبل دکتر دیتا

  1. parsamoheb

    سی دی با کیفیت و در عین حال کیفیت چاپ سی دی خوبی داره و به همه دوستان که قصد چاپ سی دی رو دارن پیشنهاد میکنم که این سی دی برای چاپ سی دی هاشون استفاده کنن

دیدگاه خود را بنویسید
به بالای صفحه بردن