سی دی پرینتیبل دکتر دیتا

سی دی پرینتیبل دکتر دیتا

۴,۲۵۰ ریال

سی د ی پرینتیبل سازگار با اکثر دستگاه های  ذخیره سازی  و پخش کننده CD و  CD Pleyer   بوده و با قابلیت پوشش سفید و یکدست باعث فراهم آورده شدن قابلیت چاپ فراهم گردد  که این نوع سی دی پرینتیبل بصورت پک و شیرینگ های 50 عددی قابل ارایه می باشد .

پرینتیبل : هر پرینتری که از نوع inkjet باشد قابلیت چاپ برروی این نوع از دیسکها را دارد.

++GRADE A : درجه کیفی بسیار بالا در تولید سی دی خام و دی وی دی خام در بحث استاندارهای تولید محسوب می شود

مشخصات  سی دی پرینتیبل :

نوع بسته بندی  : شیرینگ

تعداد در کارتن : ۶۰۰ عدد

گراید دی وی دی :  +A

قابلیت رایت مجدد : ندارد

قابلیت چاپ مستقیم   :  دارد

دسته: ,

برچسب:

سی دی پرینتیبل دکتر دیتا

 سی دی پرینتیبل درجه یک با قابلیت چاپ مستقیم انواع دستگاه های چاپ سی دی

سی دی پرینتیبل

استفاده از سی دی پرینتیبل جهت چاپ سی دی یا پرینت عکس روی سی دی استفاده می گردد در این نوع از سی دی ها بروی سی دی نونیم بوسیله ماده ای سفید رنگ بصورت یکدست  که قابلیت جذب مرکب را داشته  پوشانده شده است و این سی دی توسط دستگاههای که قابلیت چاپ مستقیم بروی  بدنه CD را داشته استفاده می شود ارایه انواع لوح های فشرده  پرینتیبل در این مجموعه بصورت درجه یک و با کیفیت جذب بالای جوهر می باشد .

ساختار این محصول  همانند سی دی های معمولی قابلیت رایت محتوی به حجم ۷۰۰ مگ از انواع اطلاعات از قبیل فیلم ،دیتا ،عکس ، فیلم و …. را داراست و با تمامی دستگاههای پخش کننده یا Pleyer  سازگار و قابل پخش می باشد.

قابل ذکر است که کلیه لوح های فشرده استفاده شده در این مجموعه بخاطر کیفیت بالای این نوع از سی دی و مناسب بودن جهت مصرف مشتریان گذشته و رضایت مندی کامل مود مصرف اصلی این مجموعه می باشد و این نوع سی دی بخاط مصرف تست شده دوستان و مشتریان مراکر خدمات درمانی اعم از تصویر برداری های ،آنژیو گرافی ها، مراکز سونو گرافی که به نحوی مصرف اصلی مخصوص به خود و سی دی مخصوص بیمارستانها و درمانگاهها را دارند این نوع سی دی خام پرینتیبل پیشنهاد می شود و این مجموعه در زمینه ارایه خدمات چاپ مستقیم جهت مراکز درمانی و بیمارستانها آماده همکاری و عقد قرار داد می باشد .

 

پرینتیبل : هر پرینتری که از نوع inkjet باشد و  قابلیت چاپ برروی این نوع از دیسک ها را دارد.

++GRADE A : درجه کیفی بسیار بالا در تولید سی دی خام و دی وی دی خام در بحث استاندارهای تولیدی در کارخانه ها محسوب می شود.