چاپ کارت ویزیت لمینت

چاپ کارت ویزیت لمینت براق دورگرد

چاپ کارت ویزیت لمینت :

کارت ویزیت با جنس لمینت یکی از بهترین محصول های حال حاضر و مورد قبول و در عین حال با کیفیت ترین نوع کارت ویزیت ها محسوب می گردد که این کارت بخاطر ضخامت بالای کارت و استقامت آن بسیار مورد توجه قرار می گیرد که بسته به سلایق مشتریان در انواع و نوع های کارت ویزیت لمینت براق ، کارت ویزیت لمینت مات ، و کارت ویزیت لمینت مخملی  که مدل های مختلف لمینت می باشد در مجموعه چاپ نگار به شما مشتریان و همکاران گرامی ارایه خدمات میگردد.

در چاپ کارت ویزیت لمینت مدل براق که لمینت بصورت لایه ای براق بر سطح مقوای چاپ شده که معمولا بصورت گلاسه ۳۰۰ گرم بوده کشیده می شود. انعکاس نور و براقی از مشخصه های بارز این نوع کارت ویزیت می باشد که بعد از چاپ بروی کاغذ بوسیله دستگاه های لمینیتور کشیده و به اصطلاح پرس می شود .

چاپ کارت ویزیت لمینت براق دورگرد

ویزیت لمینت براق دورگرد بزرگ سایز ۶×۹ : 

در چاپ کارت ویزیت لمینت براق بزرگ که بصورت دورگرد می باشد از مشخصات بارز این محصول سطح براق و ضخامت این محصول بوده که مراحل بدینگونه می باشد که بعد از چاپ طرح مورد نظر بروی مقوای گلاسه ۳۰۰ گرم بوسیله لایه طلقی لمینت توسط دستگاه لمینتیور لمینت یا به اصطلاح پرس می گرد و بعد از فرآیند لمینت توسط قالب های دایکات بصورت دورگرد برش و آماده تحویل به مشتریان می باشد .

این کارت قابلیت چاپ بصورت عمودی و افقی  را داشته  قابل ذکر می باشد این محصول  در فرم های کارت ویزیت ۱۰۰۰ عددی و فرم های کارت ویزیت ۵۰۰ عددی ارایه می گردد که نسبت به محصول مشابه در فرم لمینت مات ارزانتر محاسبه می گردد و قابل ذکر می باشد چاپ یکرو و دورو  در انواع کارت ویزیت های لمینت یکسان بوده و در کارت های یکرو بطور پیش فرض سفید در نظر گرفته می شود.

زمان تحویلی این محصول بطور معمول ۵ الی ۷ روز بوده که زمان تعیین شده در فرم های عمومی بوده و انجام و ارایه فرم های ویزت لمینت براق دورگرد در فرم های فوری در دو روز کاری و در فرم و شیت های ۶ ساعته نیز قابل تحویل می باشد.

ویزیت لمینت براق  طرح موج بزرگ سایز ۶×۹ :

کارت ویزیت لمینت براق طرح موج

 در چاپ کارت ویزیت لمینت براق با طرح موج بخاطر قالب منحصر بفرد در زاویه های کارت ویزیت بسیار زیبا و مورد پسند مشتریان واقع شده است که از خصوصیات این کار این بوده که در زاویه های دورگرد این کارت ویزیت به جای ۴ گوش گرد شدن تنها دوزاویه گرد شده که به طرح موج معرفی حضور مشتریان تعریف گردیده است

این کارت قابلیت چاپ بصورت عمودی و افقی  را داشته و کلیت مشخصات این محصول همانند کارت ویزیت لمینت براق دورگرد بوده و قابل ذکر می باشد این محصول  در فرم های ۱۰۰۰ عددی ارایه می گردد که نسبت به محصول مشابه در فرم لمینت مات ارزانتر محاسبه می گردد .

ویزیت لمینت براق دورگرد ویزیتی سایز ۴/۸×۸/۵ : 

این کارت ویزیت معمول که در سایز استاندارد ۸/۵ در ۴/۸ به چاپ می رسد همانند فرم های عمومی بوده با تفاوت بحث دورگرد در این محصول که با عث شده نسبت کارهای معمولی تفاوتی اندک داشته باشد البته جنس و ضخامت این کار همانند باقی کارت ویزیت ها از استقامت بالایی برخوردار بوده و همانند دیگر فرم ها فقط در فرم ۱۰۰۰ تایی در شیت های چاپ افست به مشتریان تحویل می شود .

این کارت بخاطر مقرون بصرفه تر به تمامی ویزیت های لمینت از مصرف بالایی برخوردار بوده و معمولا مصارف مدیریتی و در عین حال مصارفی همچون کارت ویزیت دفاتر مهندس و معماری ،کارت ویزیت ادارات و موسسات ، کارت ویزیت شخصی، کارت ویزیت نمایشگاهی ، و مصرف عمده تری در مصرف کارت ویزیت بنگاه ها و کارت ویزیت املاک را مصرف زیادی از این کارت را دارند به خود اختصاص داده است .

کارت ویزیت دایره ویزیت لمینت براق  دایره با سایز ۵/۵×۵/۵ یا قطر ۵/۵ : 

محصول ارایه شده با عنوان چاپ کارت ویزیت لمینت براق  دایره یکی از فانتزی ترین نوع از کارت های لمینت به شمار می رود که با ابعاد مشخصه ۵/۵×۵/۵ بصورت  دایره  به چاپ و بعد از چاپ و لمینت  با قالب دایره به مشتریان ارایه می گردد . این کارت با توجه به شکل  دایره بودنش بیشتر مصارفی همچون کافه رستوران ها ،کافی شاپ ها و بیشتر فروشندگان لوازم آرایشی که بصورت فانتزی هستن مورد توجه قرار گرفته است .

شیت های ارایه شده این کارت ویزیت در فرم های ۱۰۰۰ عددی قابل ارایه به مشتریان و دوستان می باشد که کلیه مراحل راحی در این مجموعه بصورت رایگان انجام می گیرد و نسبت به زمان ارایه تحویل سفارشات در زمان ثبت اعلام می گردد .

کارت ویزیت مربعچاپ کارت ویزیت لمینت براق مربع دورگرد ( سایز ۵/۵×۵/۵ ) :

چاپ کارت ویزیت لمینت براق مربع به حالت فانتزی و مربع تولید می گردد این کارت همانند  محصولات مشابه بصورت دورگرد و در ابعاد مشخصه ۵/۵ در ۵/۵ چاپ و برش می گردد. ارایه این محصول در فرم های ۱۰۰۰ عددی امکان پذیر بوده  و با توجه به حالت فانتزی این محصول در اصنافی همچون کارت ویزیت آرایشگاه مردانه ,کارت ویزیت آرایشگاه زنانه ،  کارت ویزیت فروشندگان انواع محصولات بهداشتی ، کارت ویزیت بوتیک و نمایشگاه های پوشاک و ……. مود توجه قرار می گیرد .

که کلیه مراحل طراحی در این مجموعه بصورت رایگان انجام می گیرد و نسبت به زمان ارایه تحویل سفارشات در زمان ثبت اعلام می گردد که زمان  تحویل این محصول در بازده زمانی ۸ الی ۱۱ روز می باشد

Facebook
Twitter
LinkedIn
LinkedIn
Reddit
Pinterest

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن