پاکت سی دی 3 لت

پاکت سی دی سه لت

چاپ پاکت سی دی سه لت مقوایی 

پاکت سی دی سه لت دوانواع سلفون براق ،مات و گلاسه یوی

چاپ پاکت سی دی سه لت   : 

استفاده از جلد سی دی سه لتی و استفاده از آن بصورت چاپ دار و ساخته شده یک  راه و روش تبلیغی مفید و موثر  برای تبلیغات هر چه بیشتر شما مشتری یا سازمان  روشی بسیار مناسب برای نگهداری  اطلاعات شما جهت ارایه به مخاطبین می باشد.

استفاده از این پاکت بیشتر در زمینه موسیقی و فیلم های خانگی مصرف داشته قابل ذکر می باشد که چاپ این پاکت در فرم های اختصاصی چاپ می شود که در فرم های قبلی پاکت در فرم های عمومی در این مجموعه قابل ارایه بود بصورت مربع ۱۳ در ۱۳  سانت   ارایه می گردید که اکنون با در نظر گرفتن قالب جدید در پاکت سی دی بصورت سه لتی در دونوع سلفون مات و سلفون براق  ویا گلاسه یوی قابل انجام می باشد با توجه به این قالب امکان چاپ بصورت یکرو و دورو فراهم می باشد.

این محصول جدید بصورت سه لت در نظر گرفته شده است که با ابعاد ۱۷۵×۴۸۰ میلی متر  می باشد و همانند عکس محصول قابل ارایه می باشد.

قالب تیغ پاکت سی دی سه لتی :

در بحث قالب تیغ این محصول و توجه به موجود بودن قالب و عدم پرداخت هزینه قالب تیغ پاکت نسبت به تمام شده این کار بصورت اختصاصی بسیار مقرون بصرفه می باشد

نکته : این پاکت بصورت چاپ اختصاصی  انجام می گردد .

نمونه قالب تیغ و ساخته شده پاکت سی دی  سه لت : 

پاکت سی دی سه لت

نکات الزامی در طراحی پاکت سی دی درب دار فانتزی :

–  تهیه فایل قالب جهت طراحی بصورت فایل وکتور

ازامی است که بر مبنای تیغ قالب طراحی کردد ( فایل دانلودی قالب در انتهای مقاله قابل دانلود می باشد )

– رعایت حاشیه اطمینان جهت برش و خط تا و در  همه قسمت ها و نواحی کار مخصوصا لبه های گرد شده در تمامی لت ها بسیار ضروری می باشد که حاشیه اطمینان برش در قالب این محصول بین ۵ میل تا ۷ میل استاندارد محسوب می شود.

– عدم استفاده از رنگ در قسمت لبه کار که در بخش صحافی به عنوان لبه چسب شناخته می شود و در طرح فوق بصورت هاشور خورده قابل مشاهده می باشد که این امر سبب عدم جذب چسب در این نواحی باعث باز شدن لبه های کار از یکدیگر می گردد.

– با توجه به فایل طراحی ارایه شده فوق پاکت سی دی در لبه های کار  به مقدار یک الی دو میلی متر حاشیه رنگ اطمینان رعایت شود که در زمان صحافی در کار های با چاپ تمپلات ، سفیدی لبه کار چسب قابل مشاهده نباشد پیشنهاد می شود .

 

نمونه چاپ شده پاکت سی دی ۳ لت  در چاپ نگار : 

پاکت CD سه لت

جلد سی دی( آلبوم لبخند خیال / رضا طریقت )

 

مشخصات  پاکت سی دی سه لت  : 

 

نوع کاغــذ : ۳۰۰ گرم /۲۵۰ گرم گلاسه

روکش : سلفون مات / سلفون براق / یوی

چــاپ  : یکــرو / دورو

سایز گسترده کار : ۴۷۵ *۱۴۸ میلی متر

سایز نهایی کار :  ۱۲۵ * ۱۴۸ میلی متـر

تـاریـخ  تحویل : ۵ تا ۱۰ روز کاری

 

جهت دریافت قالب پاکت  سی دی جهت طراحی و رعایت موارد ذکر شده کلیک کنید .

3 دیدگاه دربارهٔ «پاکت سی دی سه لت»

  1. کیفیت کارهاتون عالی
    من از نزدیک نمونه چاپ هاشون رو دیدم و تنها مرکزی هست که همه خدمات تولید آ لبوم های موسیقی رو اعم از تولید دیجی پک ، قاب سی دی های پهن مخصوص البوم موسیقی ، چاپ کاور های قاب سی دی و حتی لت های داخلی دیجی تری رو و همچنینین تولید استمپری و اورجینال سی دی رو یکجا داره در ضمن کار بسته بندی و وکیوم قاب ها رو در همه نوع دیجی پک و قاب بهتون هم نمونه و هم انجام میده سرعت کارشون هم عالیه تولید استمپر رو برام ۳ روزه زدن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن