چاپ و تکثیر دی وی دی

چاپ و تکثیر دی وی دی به شیوه دیجیتـال :

چاپ مستقیم روی دی وی دی | چاپ عکس روی دی وی دی

شیوه رایت دی وی دی بصورت عمده  | مزیت چاپ و تکثیر دی وی دی به شیوه دیجیتال

چاپ و تکثیر دی وی دی  در شیوه دیجیتال دیسکت استفاده شده بصورت پرینتیبل می باشد که دی وی دی ها استفاده شده اعم از ایرانی و خارجی درجه ۱  و با کیفیت بوده که با استفاده از دستگاههای چاپ مستقیم بروی DVD ها  چاپی با کیفیت ۴۸۰۰ DPI  انجام می شود.

تکثیر دی وی دی بصورت عمده :

در صورت نیاز به تکثیر دی وی دی ها و رایت شده در این شیوه با استفاده از سیستم دابلیکیتور ۱ به ۱۱ یا دابلیکیت استفاده  و با توجه به سرعت بالا در تحویل هم در قسمت چاپ DVD و هم در بخش تکثیر DVD امکان تحویل بروز و مطمن را فراهم آورده ایم.

روکش یوی روی دی وی دی  چیست و چه کاربردی دارد :

که در انتهای سفارش یعنی بعد از چاپ و تکثیر دی وی دی سطح چاپ با ماده ای به نام UV  ضد آب و ضد خش می گردد که با بسته بندی و شیرینگ در پک های صد تایی آماده تحویل به شما مشتریان و همکاران عزیز می باشد .

مزیت چاپ و تکثیر دی وی دی به شیوه دیجیتال :

  با توجه به فراهم بودن کلیه امکانات و دستگاههای چاپ و تکثیـر دی وی دی امکـان تحویل فوری و یکروزه و امکان نمونه گیری در بحث چاپ دیجیتال دی وی دی فراهم می باشد.

 انجام روکش لایه یوی در زمان ثبت سفارشات با درخواست انجام و هزینه اضافی در بر نخواهد داشت .

 با توجه به نوسانات بازار از بروز بودن قیمت و تعرفه چاپ دی وی دی با مجموعه تماس حاصل فـرمـایید.

 زمان تحویل سفارشات خدمات یوی ساعت ۱۷ الی ۱۸ هر روز می باشد.  (ویژه همکاران)

 تاریخ تحویل طبق فرم های واحد رزروارسیون مجموعه چاپ نگار می باشد.

 

برخی از نمونه کارهای مشتریان ما :

در این مجموعه امکان ارایه انواع دی وی دی بصورت خام که جهت مصارفی از قبیل دفاتر مهندسی ،  ارگانها و سازمانهای دولتی  و خصوصی که مصرف دی وی دی خام را با همراه داشتن لیبل سازمان بروی دی وی دی را دارند امکان پذیر بوده و با ثبت سفارش و عنوان چاپ دی وی دی خام  امکان تحویل به هر دو شیوه دی وی دی بصورت خام و بصورت رایت شده فراهم می باشد .

در ثبت سفارشات دی وی دی خام مصرفی کلیه ضوابط و شرایط حاکم بر بحث چاپ و تکثیر که شامل روکش یوی  برای مشتریان و همکاران ،امکان تحویل فوری و سریع و یا ثبت سفارش چاپ دی وی دی در تیراژهای پایین و عمده ،توجه به نوسانات اخیر بازار در بحث مواد مصرفی اولیه که شامل دی وی دی های خام ایرانی و خارجی را تحت تاثیر قرار داده را شامل می شود .


در صورت هر گونه سوال و ابهام در زمینه چاپ دی وی دی ،تکثیر دی وی دی یا دی وی دی خام با مجموعه تماس حاصل فرمایید .