پاکت درایوری مربع

پاکت درایوری مربع

۸۷۰,۰۰۰ ریال

پاکت درایوری یکی دیگر از کاورهای سی دی  که همان پاکت سفید می باشد که از قدیم بخاطر همراه بودن با انواع سی دی و دی وی دی های مادربرد به این نام پاکت درایوری شهرت پیدا کرده است که بصورت پاکت های تولید شده در شیت عمومی می باشد و در یک طرف آن قالب یا تیغ  مربع  خورده و با طلق پوشیده شده است  که از روی پاکت چاپ روی سی دی دیده می  شود این پاکت با توجه به هزینه کمتر نسبت به قالب سازی هزینه کمتری داشته و مقرون بصرفه تر می باشد.

این محصول در بسته های 100 عددی ارایه می گردد.

مشخصات کالا :

ابعاد کاور : ۱۳*۱۳ سانتی متر

جنس : تحریر ۸۰گرم

تعداد در بسته : ۱۰۰ عدد

دسته:

برچسب:

پاکت درایوری مربع:

پاکت درایوری مربع  یکی دیگر از کاورهای سی دی  که همان پاکت سفید می باشد که از قدیم بخاطر همراه بودن با انواع سی دی و دی وی دی های مادربرد به این نام پاکت درایوری شهرت پیدا کرده است که بصورت پاکت های تولید شده در شیت عمومی بوده و تنها تفاوت محصول با پاکتهای عمومی استفاده از کاغذ تحریر ۸۰ گرم و ۱۰۰ گرم و وجود قالب مربع بروی پاکت می باشد .

این پاکت که در یک طرف آن قالب یا تیغ  مربع  خورده و با طلق پوشیده شده است  که از روی پاکت چاپ روی سی دی دیده می شود این پاکت درایوری مربع با توجه به هزینه کمتر نسبت به قالب سازی هزینه کمتری داشته و مقرون بصرفه تر می باشد.

کاور سی دی ارایه شده با توجه سایز سی دی که ۱۲ در ۱۲ می باشد با اختلاف و بزرگی نسبت به سی دی با ابعاد ۱۳ در ۱۳  تولید می گردد که سبب جایگذاری راحت دیسکت و خارج کردن CD و DVD  می شود .

این محصول نیز با توجه به هزینه های که به جهت تولید در برداشته و تولید میگردد هنوز هم مقرون بصرفه و جزو کاورهای ارزان محسوب و همیشه قابل دسترس و ارایه به مشتریان عزیز و تولید کنندگان محصولات نرم افزاری به جهت تهیه و بسته بندی محصولاتشان با این کاور می باشد .

پاکت درایوری مربع در بسته بندی ۱۰۰ عددی قابل ارایه می باشد .

این محصول در بسته های ۱۰۰ عددی ارایه می گردد