چاپ تراکت و سربرگ

چاپ تراکت مشاغل

تراکت با توجه به قیمت مناسب و همچنین اندازه و فضای کافی برای نمایش موارد  تبلیغـاتی امروزه یکی از به صـرفه ترین و معمـول ترین اقلام چاپی در جهـان محسوب  میشود. تراکت نوعی ورق تبلیغاتی با عمـری نسبتاً کوتاه است، که با هـــدف اطلاع  رسـانی و با بیـانی مستقیــم و بـدون واسطه، جهت معــرفی و ترغیب مخـاطب برای  استفاده از خدمات و کالای مورد نظر،چاپ و توزیع می‌گردد،به صورتی که خبر و آگهی  درج شــده بر روی تراکت ، محتـوی پیـامی از یک تحول، خبــر مهـم و یا یک جهش در  فعالیت را دارا باشد. تراکت ها غالبــاً با بیان تصویری و نوشتـاری و به صورت تک رنگ، دورنگ، یاچهاررنگ و معمولاً در اندازه های وسایـزی استانداردطراحی و چاپ میشوند.

اما تراکت حرفه ای بهتر است در ابعاد کوچکتر چاپ شود تا گیرنده بتواند آن را به راحتی حمل و در فرصت مناسب مطالعه نماید.  یک فروشگاه، موسسه تجاری، فرهنگی،یا غیره،  در خلال فعالیت‌های روزمره و همیشگی، ممکن است برای مدتی معین و یا از زمانی  خاص به تغییــر و تحول درروند معمول عملکرد خود اقدام نموده،که برای اطلاع رسانی فوری و ارزان قیمت آن به مخاطبان از طریق چاپ تراکت فوری و توزیع تراکت وارد عمل می‌شود.

چاپ تراکت و سربرگ به صورت معمول با دو مدل متداول کاغذ یعنی: تراکت و سربرگ تحریر و گلاسه چاپ می گردد و ما برای سهولت کار شما دو گرماژ مناسب این کار را انتخاب کردیم.تمام چاپ ها به صورت تمام رنگی و با استفاده از پیشرفته ترین ماشینهای چاپ افست انجام میگردد. برای محصولات مشابهی مانند :تراکت تبلیغاتی ، بروشور تبلیغاتی ، سرنسخه پزشکان ، فرم های قرارداد ،صورت یک لتی و  چند لتی هم میتوانید استفاده کنید

چاپ تراکت گلاسه  و تحریر :

ارایه خدمات چاپ تراکت و سربرگ بصورت فوری و ۶ ساعته  از سری خدمات قابل ارایه در مجموعه چاپ نگار می باشد که با تکیه به نیروی انسانی متخصص و کار آزموده و از طرفی دستگاه های مدرن و بروز در صنعت چاپ افست انواع تراکت و سربرگ و پوستر های تبلیغاتی در سایز و اندازه های مختلف بصورت فوری ۶ ساعته و یکروزه و همچنین بروشور تبلیغاتی آماده ارایه خدمات به شما همکاران و مشتریان گرامی می باشد .

فرم های ارایه شده کرافت :

انواع تراکت : A4 ، A5 ، A6 و فرم خاص

ابعاد و سایز : ۲۱ × ۲۹.۷ ، ۱۷ × ۲۴ ، ۱۴.۸ × ۲۱ سانتی متر

کاغذ مصرفی : ۱۵۰ ، ۱۷۰ ، ۲۰۰ ، ۲۵۰ ، ۳۰۰ گلاسه،تحریر

چاپ تراکت آویز تبلیغاتی :

 شیوه ای نوین در انواع تبلیغات تراکتی و بروشوری به شمار می رود چاپ تراکت آویز تبلیغاتی بگونه ای طراحی شده است که با امکان آویز بر روی دستگیره های درب ورودی ساختمان و آپارتمان ها آویز می گردد و مثل انواع تراکت های معمولی با چاپ افست چاپ شده و با تفاون اینکه به در و دیوار یا در کف خیابان ها پخش نمی شود و با نام تراکت آویز یا کارت آویز و گاها بصورت تراکت های اتکیت قابل دریافت می باشد معرفی می گردد .

 انواع  کارت آویز  و تراکت آویز های تبلیغاتی:
 

 کارت آویز ساده ، کارت آویز دورگرد 

کارت آویز عصایی ، کارت آویز پروانه ای 

تراکت آویز تبلیغاتی ، اتکیت آویز تبلیغاتی 

چاپ تراکت با کاغذ کرافت :

یکی از انواع کاغذ های موجود در بازار و با قابلیت چاپ خاص و متفاوت می توان به کاغذ کرافت  اشاره کرد، کاغذ کرافت که تولید شده از مواد شیمیایی بوده و طی فرآیند تولید که کرافت نامیده می شود به این نام مشهور شده و به خاطر حالت کشسانی و مقاومت بالای این کاغذ نسبت به کاغذ های معمول در بسته بندی ها یا تولید مواردی همچون  ساک دستی کرافت ، بسته بندی مواد شیمیایی ،بسته بندی مصالح ساختمانی ، تولید عایق هی الکتریکی و … استفاده میشود .

فرم های ارایه شده کرافت :

انواع تراکت : A4 ، A5 ، A6 و فرم خاص

ابعاد و سایز : ۲۱ × ۲۹.۷ ، ۱۷ × ۲۴ ، ۱۴.۸ × ۲۱ سانتی متر

کاغذ مصرفی : ۱۵۰ ، ۱۷۰ ، ۲۰۰ ، ۲۵۰ ، ۳۰۰ کرافت

 

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن