سی دی نونیم

سی دی نونیم

۱۵,۵۰۰ ریال

سی دی نونیم یا سی دی مخصوص لیبل پشت چسب دار سازگار با اکثر دستگاه های  ذخیره سازی  و پخش کننده دی وی دی بوده و با توجه به نداشتن ضخامت استفاده از لیبل بروی این سی دی که قابلیت چاپ بروی دیسکت را می دهد مورد استفاده قرار میگیرد  که این نوع  سی دی ها بصورت پک 50 عددی قابل ارایه می باشد .

++GRADE A : درجه کیفی بسیار بالا در تولید سی دی خام و دی وی دی خام در بحث استاندارهای تولید محسوب می شود.

مشخصات سی دی نونیم :

نوع بسته بندی  :  شیرینگ

تعداد در کارتن : ۶۰۰ عدد

گراید دی وی دی :  ++A

قابلیت رایت مجدد : ندارد

قابلیت چسب لیبل  :  دارد

دسته:

برچسب:

سی دی نونیم  

سی دی مخصوص لیبل پشت چسب دار 

سی دی نونیم تولید شده در بازار در ابتدای بوجود و وارد بازار شده به شکل سی دی تمام نقره ای  بصورت خام تولید می شود و بعد از این مرحله با توجه به شیوه مصارف  این محصول در نوع های مختلف که تولید ادامه پیدا میکند، که با اشاره کوتاه به مصارف مختلف این محصول پرداخته میشود .

CD نونیم در مصارف چاپ افست

CD نو نیم در صنعت چاپ سیلک

CD نونیم ومصرف در استفاده از لیبل های پشت چسب دار

CD نونیم جهت تولید سی دی پرینتیبل در صنعت چاپ دیجیتال سی دی

سی دی نونیم ومصرف در استفاده از لیبل های پشت چسب دار :

این سی دی جهت مصارف لیبل که از قدیم الایام در بازار مرسوم بوده به صورت نونیم جهت چسباندن لیبل از این سی دی استفاده می شود که بخاطر نداشتن لایه اضافی در سطح سی دی با توجه به ایجاد ضخامت در سی دی بعد از لیبل چسباندن این سی دی بسیار مناسب و پر مصرف می باشد .

ضخامت بوجود آمده در اکثیرت سی دی و دی وی دی هی معمول در بازار بخاطر لیبل و خدمات چاپی که بروی سی دی ها ایجاد شده باعث آمبالانس شدن سی دی ها در درایو ها چه در بحث رایت و چه در بحث خواندن توسط پلیرها باعث می شود و در نهایت شاهد نخواندن یا سوخت بیش از اندازه این سی دی ها هستیم که با جایگزینی این سی دی شاهد این موارد نخواهیم بود .