سلفون و انواع کاور سی دی

انواع کاور ،سلفون و ملزومات چاپ سی دی

 کاور سی دی ، سلفون سی دی ،سلفون دی وی دی ،انواع کاور ضدخش ،دکمه اسفنجی ،  پاکت درایوری و لیبل سی دی

انواع کاور سی دی جهت بسته بندی اعم از سی دی و دی وی دی ها که با هزینه مناسب وکاوری ارزان و بصورت آماده که نیازی به زمان به جهت تولید و آماده سازی نباشد از دیرین همـراه مصرف کنندگان بوده که از نمونه های ارایه شده به سلفون های سی دی و دی وی دی انواع کاور های ضد خش و کاور های پاکت سازی شده مثل پاکت های سفید درایوری و پاکت های حاضری و ساخته شده در بازار میباشد اشاره کرد که توضیح مختصری به جهت آشنایی داده می شود و امکان ارایه در مجموعه چاپ نگار می باشد که در زمان ثبت سفارش قابل ارایه می باشد.

سلفون سی دی :

یکی دیگر از انواع کاور سی دی همان نایلون سی دی می باشد بصورن پلاستیک شفاف و دور دوخت  که بصورت لبه چسب و ساده در بازار ارایه می شود و در بعضی مواقه بخاطر مصرف در اندازه های صد عددی و بسته های کیلویی به فروش  می رسد که در دو سایز مختلف با عنواین سلفون سی دی و سلفون دی وی دی که کمی بزرگتر به جهت جایگیری کاور سی دی  را داشته باشد در بازار مشاهد و قابل ارایه می باشد .

کاور ضدخش:

کاور ضد خش که یکی دیگر از انواع کاور سی دی می باشد که بصورت  کاورهای رنگی که در بسته بندی صد عددی و بگونه ای می باشد که در وسط آن لفاف نمدی استفاده شده مانع خش افتادن و امکان جایگذاری دو سی دی یا دی وی دی را می دهد.

دکمه اسفنجی:

دکمه اسفنجی  بصورت فوم پشت چسب دار بوده که به دکمه اسفنجی سی دی معروف و امکان نصب دی وی دی را بروی کتاب کاتالوگ یا هر سطحی را فراهم میکند که بصورت پشت چسب دار و قالب خورده می باشد.

پاکت درایوی:

که همـان پاکت سفید می باشد که از قدیم الایام بخاطـر همراه بودن با انواع سی دی و دی وی دی در مادربرد ها  به این نام شهرت پیـدا کرده است که بصورت پاکت های تولید شده در شیت عمومی می باشد و در یک طرف آن قالب یا تیغ گرد خورده و با طلق پوشیده شده است  که از روی پاکت چاپ روی سی دی دیده می شود و در بسته بندی صد عددی قابل ارایه می باشد.

لیبل سی دی :

برچسب سی دی کاغذی پشت چسب دار با چسبندگی فوق العاده محکم جهت چسباندن بروی انواع سی دی و دی وی دی جهت انجام چاپ بروی سطح سی دی های معمولی که قابلیت چاپ را نداشته استفاده می شود .

این محصول در دو نوع محصول با سطح براق با عنوان لیبل سی دی براق و در نوع دوم بصورت مات و به عنوان لیبل سی دی مات تولید  و با نام برچسب سی دی نیز گاها نام برده می شود.


پخش سلفون سی دی 02188784350

سلفون سی دی

ابعاد کاور : ۱۳*۱۳ سانتی متر

ابعاد گسترده: ۱۳*۱۵سانتی متر

تعداد در بسته : ۵۰۰الی ۶۰۰عدد

قیمت : ۳۶/۵۰۰تومان

پخش و فروش کاور ضد خش

کاورضدخش

ابعاد کاور : ۱۳*۱۳ سانتی متر

رنگ بندی : ۴ رنگ

تعداد در بسته : ۱۰۰ عدد

قیمت : ۱۵/۸۰۰ تومان

سلفون دی وی دی

سلفون دی وی دی

ابعاد کاور : ۱۸*۱۵ سانتی متر

ابعاد گسترده: ۲۲*۱۵ سانتی متر

تعداد در بسته : ۴۰۰الی ۴۵۰عدد

قیمت : ۳۶۰۰۰تومان

پاکت سفید درایوری

پاکت درایوری

ابعاد کاور : ۱۳*۱۳ سانتی متر

جنس : تحریر ۸۰گرم

تعداد در بسته : ۱۰۰ عدد

قیمت : ۲۲/۵۰۰ تومان

پاکت درایوری سفید

پاکت درایوری مربع

ابعاد کاور : ۱۳*۱۳ سانتی متر

جنس : تحریر ۸۰گرم

تعداد در بسته : ۱۰۰ عدد

قیمت : ۱۸/۰۰۰تومان

برچسب سی دی

لیبل سی دی

ابعاد لیبل : ۲۶ *۱۳ سانتی متر

جنس :  فتو گلاسه براق

تعداد در بسته : ۲۰۰ عدد

قیمت : ۴۸/۰۰۰تومان


 جهت مشاهده موجودی و خرید انواع کاور سی دی اعم از سلفون سی دی، کاور ضد خش، پاکت درایوری و دیگر محصولات به قسمت فروشگاه وب سایت مراجعه نمایید .