چاپ و تکثیر سی دی

انواع روش های چاپ و تکثیر CD, DVD:

ارایه خدمات در زمینه چاپ سی دی و یا چاپ دی وی دی به شیوه های مختلفی قابل ارایه می باشد که  بطور کلی به شیوه چاپ دیجیتال و سیستم چاپ افست یا چاپ استمپری ارایه می شود که در هر دو شیوه خدمات شامل مزایا و معایب مخصوص به خود را داشته و نسبت به سفارش شما مشتریان از طرف مجموعه ارایه دهنده این خدمت پیشنهاد می شود .

دسته بندی کلی هر دو محصول در مجموعه چاپ نگار به دو دسته بندی کلی تولید استمپری با مجموعه تولید استمپری سی دی و تولید استمپری دی وی دی و در دسته بندی چاپ دیجیتال CDو DVD  با تفکیک چاپ و تکثیر سی دی و مورد چاپ و تکثیر دی وی دی ارایه گردیده است که در نهایت با توجه به تعداد سفارش شما مشتریان و نوع خدمات مطلوب از نظر هزینه ای و کیفیتی به شما مشتریان معرفی می گردد .

 چاپ و تکثیر سی دی به شیوه دیجیتال :

چاپ و تکثیر سی دی  که  در این مجموعه با  آخرین تکنولوژی های چاپ سی دی  در زمینه چاپ دیجیتال CD  امکان تولید و چاپ تکثیر را در هر تیراژ و تعدادی  را داشته که در سیستم چاپ دیجیتال روی سی دی با استفاده از دستگاههای چاپ ۸ رنگ و ۱۰ رنگ  ،چاپ  مستقیم روی سی دی را  با رزولیشن ۴۸۰۰  Dpi فراهم آورده است در این سیستم دیسکت های استفاده شده اعم از سی دی و مینی سی دی پرینتیبل بوده که با پوششی سفید و یکدست امکان چاپ  بروی سی دی می دهد.

روکش یوی روی سی دی چیست و چه کاربردی دارد :

چاپ و تکثیر سی دی  دیجیتال همراه با روکش یوی و تاثیر در این سیستم با توجه به مرکب های استفاده شده در چاپ دیجیتالCD  که ترکیبی از آب داشته با برخورد با آب  یا رطوبت باعث از بین رفتن و تداخل رنگ می شود که در این مجموعه با توجه به پیشینه خود در ساخت دستگاههای یوی جهت ضدآب کردن و ضدخش نمودن سی دی و مینی سی دی به بهترین نوع این دستگاها مجهز می باشد که بعد از ثبت سفارش بوسیلهUV پوشانده می شود و در نهایت چاپی که بروی انواع لوح های فشرده انجام می شود بصورت ضد آب و ضد خش می شود .

مزیت چاپ و تکثیر سی دی به شیوه دیجیتال :

 • در این شیوه میتوان به سرعت چاپ و تکثیر سی دی  و تحویل  فوری و بروز اشاره کرد و  ارایه نمونه قبل از چاپ امکان پذیر می باشد.
 • انجام روکش لایه یوی در زمان ثبت سفارشات با درخواست انجام و هزینه اضافی در بر نخواهد داشت .
 • زمان تحویل سفارشات خدمات یوی ساعت ۱۷ الی ۱۸ هر روز می باشد.  (ویژه همکاران)
 •  با توجه به نوسانات بازار از بروز بودن هزینه ها با مجموعه تماس حاصل فـرمـایید.
 • تاریخ تحویل طبق فرم های واحد رزروارسیون مجموعه چاپ نگار می باشد.

 

در مواردی هم که چاپ بهمراه سی دی خام مورد نیاز مجموعه باشد سی دی ها بصورت خام ارایه می شود ارگانهای که در بحث چاپ CD بصورت خام مصرف بالایی را در این زمینه دارند می توان به بیمارستان ها ، چاپ CD در مراکز تصویر برداری رادیولوژی و در شرکت ها و ارگان های مهندسی که جهت ارایه پروژهای اجرایی خود به کارفرمایان را دارند مصرف عمده سی دی خام با چاپ اختصاصی را به خود اختصاص می دهند .

 

راهنمای طراحی لیبل سی دی (CD Lable Printing )اندازه لیبل سی دی

 • -سایز و اندازه کار ۱۲ در ۱۲ سانت با مد رنگی CMYK یا RGB باشد .
 • -با توجه به خطای احتمالی از طراحی فایل بصورت قرینه خودداری شود ( بعد ازچاپ امکان وسط نبودن کار احتمال می رود )
 • -ارسال فایل ها ترجیحا بصورت JPG یا PDF  و یا با هماهنگی در فرمت های دیگر مناسب چاپ ارسال شود .
 • -استفاده از کد رنگ مشکی در  بگراند با کد C=100/Y=100/K=100/M=100  تنظیم و در نظر گرفته شود .
 •  در نوشته ها متن  بصورت C=0/Y=0/M=0و K=100 و حالت Multiply جهت خوانایی بیشتر در نظر گرفته شود .
 • قبل از ثبت سفارش در قسمت شرایط و قوانین فرم های عمومی مطالعه شود و ثبت سفارش در این مجموعه به منزله مطالعه و پذیرش قوانین فرم های چاپی بوده و ارایه مجوز در موارد نرم افزار ،فیلم و سریال خانگی و انواع گیم و بازی ها الزامی میباشد .

 

 ” تعرفه و قیمت چاپ و تکثیر CD به شیوه دیجیتال”:

خدمات چاپ و تکثیر سی دی 

۵۰ الی ۱۰۰ عدد 

۲۰۰ الی ۵۰۰ عدد 

۵۰۰ الی ۱۰۰۰ عدد 

۱۰۰۰ الی ۳۰۰۰ عدد 

۵۰۰۰ عدد به بالا 

چاپ و تکثیر سی دی درجه ۱

۱۱.۵۰۰ تومان 

۱۰.۵۰۰ تومان

۹.۸۰۰ تومان 

۹.۷۳۰ تومان 

تماس بگیرید

چاپ و تکثیر سی دی درجه ۲

۱۱.۲۰۰ تومان 

۱۰.۰۰۰ تومان

۹.۵۰۰ تومان 

۹.۶۷۰ تومان 

تماس بگیرید

سفارش آنلاین چاپ و تکثیر سی دی

 • سی دی خام
 • خدمات چاپ
 • خدمات رایت

نمونه گیری از طرح لیبل سی دی در این مجموعه رایگان بوده و بعد از ارسال طرح جهت نمونه گیری هماهنگ شود .

دریافت فایل psd جهت طراحی لیبل سی دی :

مزیت استفاده از چاپ روی CD :

 استفاده از چاپ روی سی دی به عنوان یک معرفی کننده محصول در قالب یک حامل دیجیتالی جهت معرفی هر چه بیشتر مخاطب در قالب ویزیت و ارایه شماره تماس و مشخصات لازمه برای جذب مشتری را دارد .
و یا استفاده از چاپ سی دی به عنوان یک راهنمای نصب محصول جهت محصولات نرم افزاری همچون گیم ، نرم افزار های مختلف سیستمی انواع نرم افزار های حسابداری که در زمان نصب نیاز به دستورالعمل را دارد می تواند مورد استفاده قرار گیرد .
در کل می توان استفاده از چاپ روی لوح های فشرده را به عنوان یکی از مهمترین موارد در دنیای دیجیتال امروزی که بجای استفاده از کاتالوگ های دیجیتال به جای کاتالوگ های کاغذی مورد استفاده قرار می گیرد بروی سی دی و دی وی دی انتقال داد .

موارد استفاده لوح فشرده CD:

استفاده این روز ها از سی دی خام در موارد مختلف در قالب حامل های دیجیتالی بصورت های گوناگون همچون چاپ و تکثیر آلبوم های موسیقی ، استفاده از سی دی به عنوان سی دی کاتالوگ های تبلیغاتی بجای استفاده از چاپ کاتالوگ های فیزیکی و کاغذی با هزینه های بالا ، استفاده در زمینه تولید و ارایه نرم افزار های مختلف سیستمی که بخشی از موارد استفاده بصورت رایت شده می باشد .

استفاده از سی دی خام با چاپ بصورت عمده در زمینه های مختلف همچون انتقال اطلاعات بیمار در مراکز درمانی در بخش های مختلف تصویر برداری ،سی تی اسکن ، رادیولوژی و … و یا استفاده در مراکز جهت انتقال اطلاعات همچون مراکز نقشه برداری  و  دفاتر مهندسی و … مورد استفاده قرار می گیرد .

انتخاب مرکز چاپ و رایت  CD:

تخصصی بودن امر چاپ با توجه به حساسیت های موجود در قالب سی دی و در قالب دی وی دی که متریالی متفاوت از هر صنعت چاپ را داشته بسیار مهمی بوده ولی امر مهمتر از این موارد رایتCD و رایت DVD بصورت اصولی و فنی نکته ای بسیار حائز اهمیت می باشد .
روند رایت در مجموعه های مختلف بصورت رایتی با دستگاه های داپلیکیتور در صنعت چاپ دیجیتال می باشد که روندی با امکان خطا بوده که این امر مهم نیاز مند تست مکرر می باشد که این روند در مجموعه چاپ نگار با سری دستگاه های کپی ترکس از کشور انگلیس با امکان تست هوشمند برای همه دیسک ها در زمان رایت را فراهم نموده که با فراهم بودن سیستم چاپ ۸ رنگ دیجیتال و امکان نمونه گیری از طرح لیبل سعی بر جلب رضایت مشتریان را فراهم نموده ایم .
 
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن