سلفون سی دی جهت مصرف بسته بندی انواع ماسک های بهداشتی

سلفون-بسته-بندی-ماسک

سلفون بسته بندی ماسک

  سلفون سی دی جهت مصرف بسته بندی انواع ماسک

  تغییر کاربری در تولید سلفون سی دی و استفاده از آن بجای سلفون بسته بندی ماسک :

  با توجه به حجمه سفارشات از باب تولید سلفون که با کاربری متفاوتی نسبت به سلفون سی دی را داشته و به جهت تولید و بسته بندی انواع ماسک های بهداشتی مورد استفاده تولید کنندگان ماسک را بهمراه داشته برآن شدیم که این نوع سلفون را بصورت بهداشتی تر در اختیار تولید کنندگان و فعالان در زمینه تولید ماسک جهت بسته بندی قرار دهیم.

  استفاده و جایگزینی این نوع سلفون با توجه به سایزی نزدیک به انواع ماسک های فیلتر دار و یک بار مصرف و همچنین قابلیت چسب دار بودن درب این نوع سلفون باعث شده که تولیدات این مجموعه به حداکثر ممکنه در این چند هفته اختصاص داده شود از اینرو به اطلاع کلیه تولید کنندگان و بسته بندی کنندگان لوازم بهداشتی می رسانیم که این نوع نایلون بسته بندی ماسک آماده ارایه به شما دوستان می باشم .

    پیشنهاد می شود  : چاپ سلفون براق     پیشنهاد می شود  : چاپ سلفون مات     پیشنهاد می شود  : سلفون چسب دار ۱۳*۱۳  

  سلفون بسته بندی ماسک

  نحوه سفارش و تحویل  سلفون بسته بندی ماسک با توجه به تعطیلات :

  با توجه به تعطیلات پیش آمده در پیشرو از باب تعطیلی نوروز به اطلاع دوستان می رسانیم که جهت دریافت این نوع نایلون جهت بسته بندی ماسک با شماره تماس های همراه مجموعه تماس گرفته شود تا در اسرع وقت این نوع سلفون به خدمتتان با هماهنگی ارسال شود .

  قابل ذکر است با توجه به محصولات آماده شده از قبل این محصول خواهشمندیم در صورت مصرف این سلفون جهت بسته بندی ماسک حتما اطلاع داده شود که از سری تولیدات جدید این محصول که با شرایط بهداشتی تر به تولید رسیده خدمت شما مشتریان و تولید کنندگان ماسک ارسال شود .

  نکته دوم فروش این محصول : با توجه به تولیدات قبل این محصول به صورت کیلویی ادامه این روند نیز به گونه قبل بصورت کیلویی و بسته بندی می گردد که سفارشات شما برحسب کیلویی ثبت می گردد که میانگین تعداد در کیلو بین ۵۳۰ تا ۵۸۰ عدد می باشد .

  جهت سفارش از طریق کامنت در زیر همین سایت با شما تماس خواهیم گرفت و هماهنگی لازمه انجام می شود و یا از طریق تماس های زیر در خدمت شما هستیم .

  بدون دیدگاه

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  چهار × پنج =