پاکت سی دی فانتزی در دونوع سلفون مات و گلاسه یوی

پاکت-سی-دی

چاپ پاکت سی دی | چاپ جلد سی دی 

پاکت سی دی فانتزی در دونوع سلفون مات و گلاسه یوی

چاپ پاکت سی دی فانتزی  : 

   پاکت سی دی و استفاده از آن بصورت چاپی و ساخته شده یک  راه و روش تبلیغی مفید و موثر  برای تبلیغات هر چه بیشتر شما سازمان و مشتریان  و روشی بسیار مناسب برای نگهداری  اطلاعات شما جهت ارایه به مخاطبین می باشد. که  ارایه CD  با چاپ سازمان و به همراه داشتن  پاکت و جلد مناسب نشانی بر اهمیت محتوی  جلوگیری از هر گونه خط و خش بروی سی دی  می باشد که ارایه هرمحتوی از جمله محتوی نرم افزاری،سی دی  تبلیغاتی  ، ارایه سی دی رزومه و کاتالوگ در نمایشگاهها  یا مجموعه پروژه انجام  شده یا  هر نوع اطلاعات شرکتی و شخصی قابل  استفاده می باشد.

در فرم های قبلی پاکت که در فرم های عمومی در این مجموعه قابل ارایه بود بصورت مربع ۱۲*۱۲  ارایه می گردید که اکنون با در نظر گرفتن قالب جدید در پاکت سی دی فانتزی در دونوع سلفون مات و گلاسه یوی راه اندازی شده است که تغییری در نوع پاکت ها در این مجموعه داده شود.

این محصول جدید بصورت دو لت در نظر گرفته شده است که با ابعاد ۱۶۰×۳۸۴ میلی متر  می باشد و همانند عکس محصول قابل ارایه می باشد.

 

پاکت سی دی فانتزی

 

پاکت سی دی ارایه شده بعد از عملیات چاپ بصورت  مات و براق قابل ارایه می باشد در نوع مات از روکش سلفون مات بر سطح پاکت سی دی  استفاده می شود و در نوع براق از روکش یوی جهت براق نمودن سطح کار استفاده می شود.

کاغذ مصرفی در ساخت و تولید این نوع پاکت های فانتزی سی دی  از مقوای ۳۰۰ گرم گلاسه بوده که با داشتن ضخامت مناسب به بالا بردن هر چه تمامتر کیفیت این محصول افزوده است .

 

 

 

 

 

 

نکات الزامی در طراحی پاکت سی دی درب دار فانتزی :

– در ادامه جهت طراحی محصول و ثبت سفارش محصول رعایت چند نکته بسیار حائز اهمیت و مهم می باشد که رعایت این اصول در هنگام طراحی باید رعایت و مد منظر قرار گیرد .

–  تهیه فایل قالب جهت طراحی بصورت فایل وکتور ازامی است که بر مبنای تیغ قالب طراحی کردد .( فایل دانلودی قالب در انتهای مقاله قابل دانلود می باشد )

– رعایت حاشیه اطمینان جهت برش و خط تا و در قسمت نواحی کار قفل درب پاکت بسیار ضروری می باشد که حاشیه اطمینان برش در قالب این محصول بین ۵ میل تا ۷ میل استاندارد محسوب می شود.

– عدم استفاده از رنگ در قسمت لبه کار که در بخش صحافی به عنوان لبه چسب شناخته می شود و در طرح فوق بصورت هاشور خورده قابل مشاهده می باشد که این امر سبب عدم جذب چسب در این نواحی باعث باز شدن لبه های کار از یکدیگر می گردد.

– با توجه به فایل طراحی ارایه شده فوق پاکت سی دی در لبه های کار  به مقدار یک الی دو میلی متر حاشیه رنگ اطمینان رعایت شود که در زمان صحافی در کار های با چاپ تمپلات ،{توضیحات کامل و مفهومی چاپ تمپلات} سفیدی لبه کار چسب قابل مشاهده نباشد پیشنهاد می شود .

–  در نهایت کنترل فاصله و لبه کار با قسمت قفل های درب پاکت که در فرم های عمومی با جابجایی پنج میل گاها به طرفین در نمونه های چاپی این پاکت به چشم خورده الزامی و رعایت شود .

مشخصات  پاکت سی دی درب دار فانتزی : 

نوع کاغــذ : ۳۰۰ گرم گلاسه

روکش : سلفون مات

سایز گسترده کار : ۳۸۴ *۱۵۵ میلی متر

سایز نهــایـی کار :  ۱۲۵ *۱۲۵ میلی متـر

تـاریـخ  تحــــویل : ۱۰ تا ۱۲ روز کاری

جهت دریافت قالب پاکت  سی دی جهت طراحی و رعایت موارد ذکر شده کلیک کنید .

 

بدون دیدگاه

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دو × 4 =