چاپ تقویم رومیزی

چاپ تقویم رومیزی ۹۸ | طراحی تقویم رومیزی ۹۸

تقویم رومیزی اختصاصی| تقویم رو میزی ارزان  |تقویم رومیزی عمومی 

چاپ تقویم رومیزی بصورت مطمئن یکی از بهترین گزینه های تبلیغی برای هر شرکت ،موسسه و یا هر واحد تجاری در انتهای سال و شروع سال جدید می باشد، استفاده از این روش تبلیغی ماندگار که تمام سال به عنوان یک روزشمار بر روی میز یا پیشخوان هر مجموعه ای می تواند باشد تا یادآوری کننده یک موسسه همکار و حاضر به خدمت در هر زمینه در روند همکاری در نظر گرفته شود.

چاپ تقویم رومیزی بصورت اختصاصی در صفحات بصورت ماهانه ،فصلی و یا سالانه هر تقویم می تواند معرف هر چه بیشتر محصول یا ارایه دهنده خدمت به مخاطب و یا مشتری ها را در اذهان عموم و مخاطبین زنده نگه دارد و استفاده از این تبلیغ منحصر بفرد که با ماندگاری بالا و مقرون بصرفه  تولید می شود باعث می شود که محصول یا برند شرکت که در تمامی صفحات یک تقویم چاپ می شودکه در این صورت یک سال تمام این تقویم رومیزی  معرف شما به مشتریانتان را برعهده دارد .

ساختار تقویم رومیزی :

در ساخت و تولید یا چاپ تقویم رومیزی که بصورت ایستاده بر سر میزها دیده می شود از یک پایه سخت که بصورت هرمی یا مثلثی شکل می باشد در نظر گرفته می شود را بهمراه برگ های گلاسه که گاها بصورت فصلی یا بصورت ماهانه در نظر گرفته می شود ساخته و تولید می شود که این برگ های گلاسه بصورت یکرو و دورو تقویم که نماینگر روزشمار یک تقویم به مخاطب پشت میز و یا بصورت دورو بصورت ارایه دهنده روزشمار به مخاطب پشت میز و ارباب رجوع و یا شخص ثالث در جلوی میز یا پیشخوان به چاپ می رسد .

پایه تقویم رومیزی : 

در قسمت پایه تقویم که از جنس سخت بصورت روکش دار با انواع روکش های سلفون و یا گالینگور ، چرم مصنوعی و…. ساخته و صحافی می شود به چند صورت چاپ دار و یا با امکان خدمات طلاکوب ، داغ کوب و نقره کوب در نظر گرفته می شود که امکان فراهم میگردد تا از آرم و لوگوی موسسه یا معرفی محصولات در  قسمت زیرین یا در کنار پایه بصورت ثابت فراهم گردد .

صفحات داخلی تقویم رومیزی :

در صفحات تقویم رومیزی عموما به دو صورت انجام میگردد

 بصورت فصلی در چهار فصل (بهار ،تابستان،پاییز و زمستان )

بصورت ماهانه در ۱۲ ماه سال ( فروردین ،اردیبهشت ،خرداد -تیر ،مرداد،شهریور -مهر ،آبان ،آذر -دی ،بهمن ،اسفند)

در قسمت صفحات تقویم که با ارایه روز شمار هفته و ماهانه همراه بوده قسمتی جهت درج تبلیغات بصورت فصلی در تقویم رومیزی ۴ برگ و یا در تقویم های که بصورت ماهانه شیت بندی شده در تقویم رومیزی ۱۲ ماهه امکان درج تبلیغ یا معرفی شرکت ،معرفی محصولات بصورت جداگانه مهیا گشته که با ارایه فایل در اندازه های تعریف شده امکان درج این تبلیغات امکان پذیر می باشد .

صحافی تقویم رومیزی : 

صحافی یا گزینه مرتب سازی صفحات و سوار کردن صفحات بصورت منظم از صفحه اولیه تبلیغ یا تبریک سال نو و بعد از آن صفحات داخلی که بصورت فصلی یا ماهانه در تقویم ها در نظر گرفته شده یکی از مهمترین قسمت های نهایی تقویم می باشد که در  مرحله بعد از پرفراژ منظم برگ ها و قسمت بالای پایه سخت  ، تمامی برگه ها با نظم و مرتب بوسیله فنر صحافی بر پایه نصب میگردد که امر حائز اهمیت کیفیت فنر ها که امرنگهداری یه ساله برگه های تقویم  را داشته بسیار مهم بوده و عموما پیشنهاد می شود از فنر های فلزی که در رنگ های سفید و مشکی به تولیدمی رسد  استفاده  میگردد.

نکاتی مهم در طراحی تقویم رومیزی :

یکی از نکات طراحی تقویم رومیزی همگام بودن تاریخ هجری شمسی کشورمان با درج دقیق تاریخ های هجری قمری و تاریخ های میلادی بصورت دقیق می باشد که گاها در بعضی موارد تاریخ های هندو و تقویم چینی و تقویم کره ای و دیگر تقویم های دیگر در سفارشات تقویم رومیزی اختصاصی به چشم میخورد که در رعایت طراحی تقویم رو میزی باید بصورت دقیق و مطمئن درج و برسی گردد

از موارد دیگر استفاده از ایده های نو و خلاقانه و در عین حال مقرون بصرفه درتولید یک چاپ تقویم رومیزی ارزان باید در نظر گرفته شود که در تولید ،ساخت و چاپ تقویم برای مشتریانی که در حجمه بالا سفارشات پذیرفته میشود در نظر گرفته شود .

 

  پیشنهاد می شود  : جدول ترکیب رنگ       پیشنهاد می شود  : چاپ پوستر فوری 

ابعاد تقویم رو میزی در مجموعه چاپ نگار :

ساخت و چاپ  تقویم های رومیزی این مجموعه در دو سایز و با صحافی های متفاوت با پایه سخت  سفید و پایه سخت مشکی از یکدیگر و در دو نوع فنر سفید و مشکی ارایه میگردد که در ادامه با معرفی انواع پایه ها صفحات داخلی تقویم و تعدا تولید در هر نوع تقویم در حقل و حداکثر و در نهایت با ارایه تعرفه چاپ تقویم رومیزی پرداخته می شود و مطالب لازمه ارایه می گردد .

انواع تقویم رومیزی :  

تقویم رو میزی با ابعاد ۱۰*۲۲

تقویم رومیزی با ابعاد ۱۴.۵*۲۲

 

تقویم رو میزی با ابعاد ۱۰*۲۲

سا ختار این تقویم بصورت ۱۳ برگ که شامل صفحه اول معرفی یا تبریک سال نو و به نوعی معرفی یک مجموعه در نظر گرفته شده  است و در ۱۲ برگ دیگر بصورت دورو با امکان نمایش روز نگار به جلو و پشت میز جهت نمایش ماه های سال در نظر گرفته شده است که با گرماژ ۲۰۰ گرم و استفاده از کاغذ گلاسه بصورت چاپ افست در نظر گرفته شده است .

پایه این محصول بصورت سخت بصورت سفید همراه با فنر صحافی سفید رنگ از بهترین نوع  جهت ساخت و چاپ تقویم رومیزی با کیفیت و در عین حال تقویم رومیزی ارزان و مقون بصرفه با توجه به سابقه و تجربه طولانی در این زمینه در نظر گرفته شده است ، و در نهایت چاپ این تقویم رومیزی در تعداد محدود حداقل ۵۰۰ عدد جهت رفاه حال مشتریان فراهم گردیده است .

 

مشخصات تقویم رو میزی ۱۰*۲۲ :

گلاسه ۲۰۰ گرم

۱۳ برگ بدون روکش

استفاده از پایه سخت سفید رنگ

استفاده از فنر سفید رنگ مرغوب

قابلیت چاپ در تمامی صفحات

تقویم رو میزی با ابعاد ۱۴.۵*۲۲

چاپ تقویم رومیزی با ابعاد ۱۴.۵*۲۲ همانند تقویم رو میزی ابعاد ۱۰*۲۲ بصورت ۱۳ برگ که شامل صفحه اول معرفی یا تبریک سال نو و به نوعی معرفی یک مجموعه در نظر گرفته شده  است و در ۱۲ برگ دیگر بصورت دورو با امکان نمایش روز نگار به جلو و پشت میز جهت نمایش ماه های سال در نظر گرفته شده است که با گرماژ ۲۰۰ گرم و استفاده از کاغذ گلاسه بصورت چاپ افست در نظر گرفته شده است .

پایه این محصول بر خلاف نوع اول بصورت سخت بصورت مشکی همراه با فنر صحافی  مشکی رنگ که یکی از  بهترین نوع  جهت ساخت و چاپ تقویم رومیزی با کیفیت و در عین حال تقویم رومیزی ارزان و مقون بصرفه با توجه به سابقه و تجربه طولانی در این زمینه در نظر گرفته شده است ، در نهایت چاپ تقویم رومیزی در تعداد محدود حداقل ۵۰۰ عدد جهت رفاه حال مشتریان فراهم گردیده است .

 

مشخصات تقویم رو میزی ۱۴.۵*۲۲:

گلاسه ۲۰۰ گرم

۱۳ برگ بدون روکش

استفاده از پایه سخت  مشکی رنگ

استفاده از فنر  مشکی رنگ مرغوب

قابلیت چاپ در تمامی صفحات برای مشتریان

 

 

لیست قیمت تقویم رو میزی :

قیمت چاپ تقویم رومیزی ارایه شده در ذیل با توجه به در نظر گرفتن مشخصات ارایه شده در سطر مقابل که شامل مقوای ۲۰۰ گرم و با در نظر گرفتن چاپ دو رو و نمایش دو طرفه و از بابت پایه ها همانند نمونه در دو رنگ بندی سفید و مشکی قابل ارایه می باشد و از طرفی جهت همخوانی هر محصول به جهت استفاده از فنر ها نیز در رنگ بندی همسان در هر تقویم در نظر گرفته شده است .

قابل ذکر می باشد که ارایه نمونه تقویم و ارایه فایل های لایه باز این تقویم ها قابل ارایه به شما مشتریان و همکاران عزیز می باشد تا در بحث طراحی چیدمان انجام شده توسط شما دوستان عزیز با سلیقه ولی در اندازه های مقرر شده انجام شود .

و همچنین تولید تقویم در سایز و اندازه های مختلف بصورت کاملا سفارشی با ارایه نمونه یا ارایه مشخصات کامل از قبیل جنس پایه ، جنس کاغذ داخلی استفاده شده ،تعداد صفحات بصورت فصلی یا ماهانه و یا استفاده از انواع خدمات طلاکوب ، نقره کوب و … بصورت تقویم رو میزی اختصاصی قابل ارایه می باشد .

در ذیل با توجه به عمومیت سفارشات و تولید بصرفه و اقتصادی چاپ و خدمات در فرم های عمومی در نظر گرفته شده است که این امر حاصل تولید انواع تقویم با کیفیت در طی این سالها بوده و رعایت حداقل پرتی و حداکثر کیفیت چاپ تقویم در این فرم ها گنجانده شده است و قابل ذکر است که چاپ این تقویم در فرم های عمومی بوده و مطالعه شرایط و قوانین فرم عمومی خالی از لطف نیست و از این رو آماده همکاری با کلیه موسسات دولتی و خصوصی ، همکاران چاپ و تبلیغاتی ، کلیه مشتریان عزیز و بنگاههای تجاری کوچک و بزرگ هستیم .

چاپ تقویم رومیزی

بدون دیدگاه

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

18 + نوزده =