چاپ لوگو روی سی دی

چاپ مستقیم روی بدنه CD | استفاده از لیبل جهت چاپ و نصب بروی CD 

چاپ لوگو روی سی دی در استفاده از CD با لیبل سازمانی یکی از بهترین راه ها جهت استفاده از تبلیغات و سازمانی نمودن انواع لوح فشرده جهت مصرف در سازمان ها ، مراکر درمانی ،دفاتر طراحی و مهندسی و … به شمار می رود که با توجه به جابجایی یا ارسال اطلاعات به بیرون از سازمان و به عنوان یک امر مهم در ست اداری و چاپ امور ست اداری مورد استفاده قرار می گیرد .

چاپ لوگو روی سی دی  و استفاده از سی دی خام در تمامی مجموعه ها جهت رایت اطلاعات از جمله پرونده ای ارباب رجوع ، رایت و انتقال دیتا از روی سیستم بروی سی دی در دفاتر طراحی و مهندسی جهت ارسال فایل های نقشه کشی به مشتریان و پیمانکاران می باشد .

از دیگر موارد مورد استفاده سی دی خام و رایت پرونده بیماران در مراکز مختلف جهت سی دی تصویر برداری ، سی دی آنژیو گرافی ، سی دی رادیو لوژی ، سی دی سی تی اسکن و  غیره با چاپ لوگو روی سی دی برای مراکز مختلف بسیار مورد استفاده قرار می گیرد .

شیوه کلی چاپ سی دی در این مجموعه  طبق مقالات گذشته به چندین روش قابل انجام و ارایه می باشد و این مقاله صرفت جهت آن دسته از مشتریان که دغدغه این موضوع با عنوان چاپ لوگو بروی سی دی را بصورت اختصاصی مدنظر دارن انجام و به تحریر در آمده است .

چاپ سی دی در شیوه نوین چاپ دیجیتال ۸ رنگ بروی انواع سی دی خام با برند های ایرانی و خارجی  و در برند های متفرقه مختلف در درجه بندی سی دی گراید A و سی دی گراید B  در این مجموعه با توجه به ثبت سفارش و نیاز مشتریان قابل ارایه می باشد .

از انواع سی دی های قابل استفاده در این مجموعه CD پرینتیبل بوده که به آن دسته از دیسکت های اطلاق می شود که با روکش یکدست سفید با ماده ای به نام پرینتیبل کشیده شده است که این قابلیت چاپ شود و در صنعت چاپ مورد استفاده قرار گیرد که امروزه در برند های مختلف ایرانی و خارجی قابل ارایه می باشد از انواع برند های سی دی پرینتیبل می توان به سی دی های ذیل اشاره کرد :

سی دی پرینتیبل داپلیکو : سی دی پرینتیبل یا سی دی قابل چاپ که امکان چاپ لوگو روی سی دی با کیفیت و گراید AAA  را داشته و در رده اول سی دی خام تولید جهت چاپ به مشتریان پیشنهاد می شود .

سی دی پرینتیبل دکتر دیتا : سی دی پرینتیبل دکتر دیتا که از سری تولیدات سی دی خام بصورت پرینتیبل  با نام تجاری Dr.Data  تو لید می گردد و قابلیت بالا در رایت محتوی و چاپ سی دی ین دیسکت را در رده بندی و گراید AA  قرار می دهد که با پوشش سفید رنگ یا پرینتیبل امکان چاپ لوگو روی سی دی را فراهم نموده است .

سی دی پرینتیبل اورهد : از سری تولیدات سی دی خام با کیفیت و گراید A  که با توجه به کیفیت و قیمت مناسب محصول و از طرفی تولید و حجم بالایی این محصولات در همه زمان ها سهم بسیار بالایی در صنعت چاپ و پرینتیبل را به خود داشته که امکان چاپ لوگو روی سی دی را دارد .

سی دی پرینتیبل PRS :  سی دی پرینتیبل پی آر اس یا به اختصار انگلیسی با نام های PRS یا RPS   که در وب سایت های مختلف با گراید و درجه بندی گراید B  نام برده می شود یکی دیگر از محصولات  پر استفاده به سبب قیمت پایین تر ین محصول بسیار مورد استفاده سی دی های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد که در استفاده از این با درصد بالاتر و خطای بیشتری در تولید نهایی تولید می گردد .

 

استفاده از لیبل سی دی جهت چاپ لوگو  و  چسباندن بروی سی دی :برچسب سی دی

یکی دیگر از روش های انتقال طرح لوگو روی سی دی یا چاپ لوگو روی سی دی استفاده ار لیبل می باشد که به چند صورت امکانپذیر بوده که شامل چاپ لیبل به شیوه افست و نصب بروی cd ، استفاده از لیبلcd خام و چسباندن بروی سی دی و در نهایت چاپ بروی لیبل نصب شده روی سی دی می باشد

استفاده از لیبل خام و پرینت با پرینتر های مختلف و کندن لیبل و نصب بروی سی دی که عموما تمامی روش های استفاده از لیبل سی دی تا زمان امکان چاپ مستقیم خیلی پیشنهاد نمی شود .

روش اول : چاپ افست لیبل CD :

در این روش با طراحی و ثبت سفارش در مراکز چاپ لیبل سی دی با استفاده از دستگاههای چاپ افست بر لیبل خام  انجام می شود که بعد از چاپ بوسیله قالب در ابعاد لیبل سی دی قالب خورده و قابل ارایه به مشتریان می باشد.

از فواید چاپ در این روش اقتصادی بودن  هزینه ها و ارزان تمام شده چاپ در این روش و استفاده از روکش یوی بر سطح کار جهت براقی کار می باشد و از عوامل مهم دیگر موضوع تعداد در این سفارش می باشد که حداقل تعداد چاپ لیبل جهت چاپ لوگو روی لیبل سی دی ۱۰۰۰ عددمی باشد.

روش دوم : لیبل سی دی خام :

در این روش با تهیه انواع لیبل سی دی خام که بصورت برش خورده و نیم تیغ ارایه می گردد می توان استفاده نمود که در مقاله قبلی ارایه شده در همین وب سایت با معرفی انواع لیبل های سی دی و برند های مختلف و شرکت و فروشگاه های مختلف:

  1. فروشگاه  پارسا سی دی 
  2.  فروشگاه سی دی نقش 

البته قابل ذکر موضوع که در صورت نبود پرینتیبل یا بر حسب اجبار و انتقال طرح بر سی دی غیر قابل چاپ از این روش استفاده می گردد .

روش سوم : چاپ لیبل سی دی به شیوه دیجیتال :

در این روش همانند روش قبلی با تهیه لیبل  خام در انواع مختلف و نسبت به نوع پرینتر جوهر افشان و لیزر با قرار دادن لیبل در دستگاه مستقیم بروی لیبل پرینت یا چاپ انجام می شود که بعد چاپ لیبل از سطح کاغذ زیره کنده شده و با قابلیت پشت چسب دار بودن لیبل بر سطح سی دی چسبانده می شود .

 

 معرفی فروشگاه های اینترنتی ارایه دهنده انواع  سی دی خام پرینتیبل 

CD Dr.Data   , CD Daplico

CD PRS , CD Overhed


سی دی پرینتیبل دکتر دیتا 

فروشگاه اینترنتی پارسا سی دی

چاپ لوگو روی سی دی


سی دی پرینتیبل دکتر دیتا

فروشگاه اینترنتی سی دی نقش

سی دی پرینتیبل


سی دی پرینتبل PRS

فروشگاه اینترنتی سی دی نقش

سی دی پرینتیبل


سی دی پرینتیبل داپلیکو

فروشگاه اینترنتی پارسا سی دی

سی دی پرینتیبل

2 دیدگاه دربارهٔ «چاپ لوگو روی سی دی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن