چاپ دیجیتال سی دی

چاپ-DVD

چاپ دیجیتال سی دی چگونه انجام می شود ؟

چاپ فوری سی دی | چاپ سی دی سریع  ارزان | چاپ سی دی فوری

چاپ دیجیتال سی دی :

یکی از روشهای قابل استفاده در صنعت چاپ سی دی ، چاپ دیجیتال می باشد که این روش بخاطر نداشتن هزینه های جانبی از قبیل فیلم و زینک و کلیشه که در چاپ افست روی سی دی و چاپ سیلک روی سی دی  استفاده می شود را نداشته در سفارش های پایین کاملا مقرون بصرفه می باشد .

در این روش دیسکت های استفاده شده اعم از سی دی و دی وی دی همگی پرینتیبل بوده یعنی لایه سفید رنگی بروی سی دی کشیده می شود که قابلیت چاپ را فراهم می کند ، در این شیوه با ارسال طرح از سیستم  مستقیم به دستگاه چاپ مستقیم بروی سی دی انجام می شود .

 

 استفاده از روکش UV  سی دی :

این شیوه بخاطر استفاده از مرکب های با پایه آب که بصورت جوهر افشان انجام می شود نیازمند لایه یوی بروی تمامی سفارشات می شود که این امر جدا از بحث ضد آب نمودن و ضد خش نمودن سطح سی دی باعث درخشندگی و براقی کار نیز می شود  و در این مجموعه بصورت پیش زمنه کارهای چاپی در نظر گرفته می شود و در همین راستا نیز آماده همکاری با همکاران گرامی جهت خدمات UV  روی سی دی برای سفارشات چاپ دیجیتال سی دی و دی وی دی ارایه  داده می شود .

 

خدمات تکثیر در شیوه چاپ دیجیتال سی دی :

در این شیوه با استفاده از دستگاههای تکثیر ۱ به ۱۱ که دابلیکیتور نامیده می شود خدمات تکثیر و رایت سی دی ها انجام  می شود که با ارایه سی دی مادر یا سی دی مستر و تعیین تعداد سفارش عملیات چاپ و تکثیر همزمان با سرعت و سریع آماده تحویل می باشد.

 

مزیت چاپ دیجیتال سی دی :

از مزیات این شیوه می توان به سرعت بالا انجام سفارشات و انجام سفارشات در تعداد های پایین جهت کلیه امور چاپ و تبلیغات بروی سی دی جهت کنفرانس ها ، چاپ و تبلیغات روی سی دی جهت حضور در نمایشگاهای داخلی و خارجی انجام و ارایه سی دی های تبلیغاتی در دفاتر مختلف دولتی و خصوصی که ارایه سی دی باطرح سازمان شکل و جلوه ای خاص و از طرفی بابت تبلیغات و معرفی بهتر مجموعه می شود را داراست .

حداقل سفارشات در چاپ دیجیتال سی دی :

در این  شیوه حداقل سفارش یک عدد می باشد ولی بخاطر مقرون بصرفه بودن سفارش بر مبنای پک های سی دی که ۵۰ عددی می باشد توصیه می گردد در این تعداد انجام شود

حداقل تعداد در بحث استفاده از لایه یوی امکانپذیر نمی باشد و در صورت درخواست جهت استفاده از روکش در ثبت سفارشات زمان بیشتری گرفته و لحاظ می شود که در کنار باقی سفارشات که در تیراژ های بالاتری جهت یوی ثبت شده است این مورد نیز انجام شود .

قابل ذکر می باشد که خدمات رایت سی دی  محدودیت خاصی نداشته و بهمراه سفارشات ارایه شده قابل انجام و ارایه می باشد و در مورد سفارشاتی که خدمات چاپ را نداشته ،خدمات تکثیر و رایت CD های چاپدار و معمولی انجام می شود .

 

  پیشنهاد می شود  :  چاپ و تکثیر سی دی مقالات         پیشنهاد می شود  : چاپ سی دی مخصوص بیمارستان ها  

 

 

۲ دیدگاه

 1. نوین افزار اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۷ Reply

  من چند سالی هست باهاتون کار میکنم و همه سفارشات چاپ سی دی و دی وی دی هامو شما زحمت می کشید ممنون از کیفیت چاپ و تحویل به موقع تون

  • Author
   Manager اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۷ Reply

   سلام
   خواهش میکنم
   ان شالله که همیشه بتونیم مجری خوبی از بابت خدمات چاپ و تکثیر سی دی هاتون در خدمتتون باشیم

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

یک × 5 =