چاپ تراکت مشاغل

چاپ تراکت مشاغل

[fullwidth_text alt_background=”alt-two” width=”1/1″ el_position=”first last”]

چاپ تراکت قالیشویی | چاپ کارت ویزیت قالیشویی 

مرکز چاپ تراکت در سایز و اندازه های مختلف با انواع کاغذ گلاسه و تحریر 

[/fullwidth_text] [fullwidth_text alt_background=”none” width=”1/1″ el_position=”first last”]

چاپ تراکت و حجمه سفارشات در بحث  اوراق تبلیغاتی در صنف دوستان و مشتریان عزیز در صنعت قالیشویی در روزهای پایانی سال  برآن شدیم تا جهت تسریع در سفارشات این دوستان نسبت به طراحی و چاپ تراکت در این زمینه داشته باشیم و با بستن فرم های اختصاصی جهت چاپ تراکت قالیشویی با هزینه بسیار مناسب و طرح های حرفه ای در این زمینه به روند کار سرعت بخشیده و پاسخ گوی دوستان این حرفه باشیم.

نمونه ای از طرح های انجام شده همکاران و دوستان صنف قالیشویی در تهران :

 چاپ تراکت چاپ تراکت قالیشویی

 

 

 

 

 

 

 

 

سفارشات چاپ تراکت قالیشویی در دو فرم عمومی و فرم های اختصاصی قابل ارایه می باشد که در فرم های عمومی برمبنای تعداد فرم های شفارش تراکت از ۱۰۰۰ عدد ،۲۰۰۰ عدد ،۵۰۰۰ عدد در فرم های گلاسه و در وزن های گلاسه  ۱۲۰ گرم ،گلاسه ۱۵۰ گرم و در وزن سنگین تر گلاسه ۱۷۰ گرم  در فرم های تحریر نیز در فرم های تحریر ۷۰ گرم و تحریر ۸۰ گرم قابل فرم بندی بوده و تمامی فرمهای تراکت  بصورت تراکت یکرو تحریر ،تراکت دورو تحریر، تراکت یکرو گلاسه براق ،تراکت گلاسه دورو براق  که با توجه به سفارشات تراکت های قالیشویی در ابعاد نصف A6  چاپ میگردد این مجموعه با چیدمان در این فرم ها بعد چاپ نصف شده و سایز ۱۰ در ۷ سانتی متری که اغلب به چاپ میرسد  ارایه میگردد .

تراکت قالیشویی خزر چاپ تراکت قالیشویی صالحی چاپ تراکت قالیشویی ظفر

چاپ کارت ویزیت قالیشویی: 

در زمینه چاپ و طراحی کارت ویزیت قالیشویی که معمولا بصورت عمومی چاپ می شود و گاها از همین کارت ها به عنوان کارت اشتراک قلیشویی نیز مورد استفاده قرار میگیرد همانند شیت های کارت ویزیت در سفارشات عمومی بصورت فوری و معمولی در جنس های مختلف کارت ویزیت سلفون براق ،ویزیت سلفون مات ، کارت ویزیت با روکش یوی ،لمینت مات و براق و …. بصورت یکرو و دورو قابل چاپ و ارایه به مشتریان می باشد .

نمونه چاپ کارت ویزیت قالیشویی :

کارت ویزیت قالیشویی کارت قالیشویی کارت اشتراک قالیشویی

[/fullwidth_text] [fullwidth_text alt_background=”alt-two” width=”1/1″ el_position=”first last”]

چاپ تراکت آرایشگاه | چاپ کارت ویزیت آرایشگاه 

طراحی و چاپ تراکت  آرایشگاه و کارت ویزیت آرایشگاه با بهترین کیفیت 

[/fullwidth_text] [fullwidth_text alt_background=”none” width=”1/1″ el_position=”first last”]

چاپ تراکت آرایشگاهها برخلاف دیگر اصناف همیشه تبلیغی برد برد را بهمراه داشته و با توجه به روش های تبلیغاتی جدید این روش جذب مشتری بیشتری را به دنبال داشته که این امر به دلیل جذب مشتریان محلی و معرفی آرایشکاهها در محل و نزدیکی بسیار اهمیت داشته و با ورود و افتتاح آرایشگاه ها در هر محله ای بهترین راه تبلیغ و اطلاع رسانی چاپ و پخش تراکت در منطقه بیشترین تاثیر و جذب مخاطب را به دنبال دارد.

طراحی و چاپ تراکت در زمینه آرایشگاههای زنانه و مردانه اگر بصورت حرفه ای باشد و باعث جلب توجه مخاطبان میگردد ، که این امر باعث تبدیل مخاطب به  مشتری می شود .

سایز تراکت و اوراق تبلیغانی در زمینه آرایشگاه زنانه و آرایشگاه مردانه عموما بصورت A5  و در نگ بندی تراکت سیاه و سفید و یا بصورت تراکت رنگی در دو نوع یکرو و دورو با توجه به خدمات ارایه شده در نظر گرفته می شود .

یکی دیگر از نقاط مهم در بحث چاپ تراکت آرایشگاه زمان چاپ که سرعت و زمان مورد اهمیت قرار داشته تا بصورت منظم در زمان مشخص چاپ و پخش گردد ، رنگ بندی مناسب ، حرفه ای و زیبا که این امر هم از مهمترین اصول دراین شغل بوده و مورد اهمیت قرار دارد مستلزم رعایت می باشد .

نمونه های طراحی و چاپ شده تراکت آرایشگاه  :  

چاپ تراکت آرایشگاه تراکت آرایشگاه

 

 

 

 

 

 

 

 

چاپ کارت ویزیت آرایشگاه :

خوانایی و ظرافت در طراحی و چاپ ویزیت آرایشگاه همانند دیگر ویزیت های مشاغل از اهمیت بالایی برخوردار بوده و کارت ویزیت زیبا ،حرفه ای حداقل تبلیغات یک مجموعه آرایشی به شمار می رود.در بحث کارت ویزیت آرایشگاه ها که در دو مدل زنانه و مردانه طراحی و ارایه میگردد که دوستان این صنف با توجه به موقعیت و یا به نحوی هزینه ای که بابت ویزیت در نظر گرفته می شود هر یک از انواع ویزیت سلفون براق ،سلفون مات بصورت دورگرد و ساده ، و  در دونوع یکرو و دورو چاپ می گردد که در انواع دیگر این ویزیت ها به کارت ویزیت لمینت براق در سایز های ۸/۵در ۴/۸ سایز بزرگتر ۹ در ۶ و در نوع فانتزی تر یا متفاوت بصورت مربع ۵/۸ در ۵/۸ بصورت دورگرد و یا در مدل  یک طرفه دورگرد که با نام طرح موج نامیده می شود چاپ و ارایه میگردد.

نمونه چاپ کارت ویزیت آرایشگاه :

کارت ویزیت آرایشگاه مردانه

[/fullwidth_text] [fullwidth_text alt_background=”alt-two” width=”1/1″ el_position=”first last”]

چاپ تراکت فست فود | چاپ کارت ویزیت فست فود 

طراحی و چاپ اوراق تبلیغاتی اعم از تراکت ،بروشور ،کارت اشتراک و کارت ویزیت 

[/fullwidth_text] [fullwidth_text alt_background=”none” width=”1/1″ el_position=”first last”]

چاپ تراکت فست فودها ،ساندویچی ها و پیتزایی ها یکی از پر مصرف ترین اوراق تبلیغاتی در بحث چاپ و تبلیغات می باشد و با توجه به جذب مشتریان محلی و منطقه ای نیازمند پخش تراکت بصورت منظم و مداوم را داشته که از اینرو با توجه به رشد فست فود ها در همه مناطق باعث بوجود آمدن رقابتی فشرده در این شغل شده است .

[button colour=”lightblue” type=”squarearrow” size=”small” link=””]  پیشنهاد می شود  : چاپ تراکت ۶ ساعته [/button]      [button colour=”lightblue” type=”squarearrow” size=”small” link=””]  پیشنهاد می شود  : کارت ویزیت ۶ ساعته [/button]  [button colour=”lightblue” type=”squarearrow” size=”small” link=””]  پیشنهاد می شود  : چاپ پوستر ۶ ساعته  [/button]

از این رو با توجه به تبلیغات جذاب و بروز نگه داشتن مجموعه هم از لحاظ بروز بودن قیمت ها در بازار   رقابتی در محصولات و هم جذب مشتریان جدید در این بازار طراحی و چاپ اوراق تبلیغاتی اعم از بروشور و تراکت را به دنبال داشته ، که این مجموعه با طرح های جدید تراکت فست فود  باعث شده تا هرچه تمامتر در این امر مجری خوبی برای این دوستان باشیم .

طراحی و چاپ تراکت فست فود به دو صورت اوراق تبلیغاتی  تراکت مانند در قطع و اندازه A5  بصورت یکرو و دورو و یا بصورت بروشور A4  بصورت بزرگتر همراه با خط تا و به صورت دورو بیشترین توجه را به خود اختصاص داده که هر دو مورد :چاپ بروشور فست فود و چاپ تراکت فست فود  در استفاده از کاغذ بروی تحریر و گلاسه قابل انجام و چاپ می باشد .

نمونه چاپ تراکت فست فورد : 

 

 

 

 

 

 

 

 

چاپ کارت ویزیت و کارت اشتراک فست فود :

کارت ویزیت فست فود های اجرا شده در این مجموعه با توجه به نیاز مشتریان و به گونه ای همراهی با کارت اشتراک طراحی میگردد در چاپ کارت ویزیت فست فود از انواع جنس های کارت ویزیت از جمله جنس سلفون براق ، سلفون مات ،لمینت مات و لمینت براق و …. در ابعاد های استاندارد ویزیت طراحی و چاپ می گردد

در نوع کارت ویزیت سلفون براق و لمینت براق بخاطر براق بودن سطح ویزیت و استفاده از رنگ های شاد و  براق باعث شده تا این دو نوع ویزیت بیشتر مورد استفاده قرار گیرد .

نمونه کارت ویزیت فست فود :

جهت دانلود طرح های لایه باز رایگان به بخش دانلود طرح های رایگان مراجعه نمایید .

[/fullwidth_text] [fullwidth_text alt_background=”alt-two” width=”1/1″ el_position=”first last”]

چاپ تراکت گل و گیاه  | چاپ کارت گل فروشی  

چاپ تراکت گل فروشی ،چاپ فاکتور گل و گیاه ، چاپ کارت تبریک گل فروشی

[/fullwidth_text] [fullwidth_text alt_background=”none” width=”1/1″ el_position=”first last”]

چاپ تراکت گل فروشی و گیاه آپارتمانی : 

طراحی و چاپ تراکت گل و گیاه در  رنگ بندی منحصر بفرد خود نکته بسیار مهم و حئز اهمیت بوده چاپ نگار با چاپ کامل اوراق اداری و مصرفی دوستان در این صنف که شامل فاکتور گل فروشی ، کارت تبریک گل فروشی به مناسبت های مختلف ،چاپ تراکت تبلیغاتی گل فروشی و تراکت گل و گیاه ،چاپ قبض رسید در گل فروشی ها را شامل و دسته بندی می شود دراین مجموعه بصورت رایگان طراحی و به چاپ می رسد .

نمونه تراکت گل فروشی ، فاکتور گل فروشی: 

چاپ فاکتور گل فروشی چاپ تراکت گل و گیاه

 

 

 

[button colour=”lightblue” type=”squarearrow” size=”small” link=””]  پیشنهاد می شود  : کارت ویزیت لمینت مات دور گرد  [/button]      [button colour=”lightblue” type=”squarearrow” size=”small” link=””]  پیشنهاد می شود  : کارت ویزیت لمینت براق دور گرد [/  [button

 


 

[/fullwidth_text]

2 دیدگاه دربارهٔ «چاپ تراکت مشاغل»

 1. سلام
  وقتتون بخیر من چاپ تراکت واسه آرایشگاه میخوام میتونم عکس هام رو براتون تلگرام کنم واسم زحمت طراحی تراکت رو بکشید بعدا تعدا سفارش تراکت هام رو براساس قیمت چاپ تراکت هاتون بهتون بگم ؟؟؟
  یا باید تعدادش مشخص باشه ؟؟؟

  1. سلام
   وقتتون بخیر
   بله میتونید عکس های مورد نظرتون رو واسه طراحی تراکتتون با نوشته هاتون بفرستید کارهاش انجام بشه
   از بابت قیمت ها و تعرفه چاپ تراکت هم میتونید از طریق ربات تلگرام قیمت ها تون رو اخذ کنید یا تلفنی با مجموعه تماس بگیرید بر مبنای تعددتون که در فرم های ۱۰۰۰ تایی ۲۰۰۰تایی و ۵۰۰۰ تای نرمالش هست سفارش و اخذ قیمت رو داشته باشید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن