کاور سی دی ارزان

کاور سی دی ارزان | کاور CD | کاور سی دی | 88784350-021کاور سی دی ارزان چیست؟

نمونه های قابل ارایه کاور سی دی ارزان

منظور از کاور سی دی پوششی مناسب جهت جلوگیری سی دی یا دی وی دی از هر گونه آسیب احتمالی که شاما خط افتادگی خراش یا جلوگیری از نشتن گرد و غبار بروی سی دی می باشد.

کاور سی دی ارزان پیشنهادی چیست؟

# سلفون سی دی

از انواع کاور سی دی ارزان پیشنهادی می توان به سلفون سی دی که جزو ارزانترین کاور می باشد اشاره کرد که بصورت کیلویی عرضه می شود.

# کاور ضدخش

از  کاور سی دی ارزان دیگر می توان به کاور ضد خش یا کاورهای رنگی لفاف دار اشاره کرد که در بسته های ۱۰۰ عددی ارایه می گردد.

# پاکت مقوایی

از دیگر کاور های سی دی می توان به کاور های کاغذی و کاور مقوایی  اشاره کر که با عنوان پاکت سی دی نیز تولید و قابل ارایه می باشد که در نوع کاغذی پاکت درایوری نامیده می شود.

# کاور سی دی سفید یا پاکت درایوری

کاور سی دی که بصورت از پیش ساخته شده و بصورت درب دار و کاوری سبک و در عین حال کاور مناسب به جهت ارایه سی دی های نرم افزار که به همین علت یعنی همراهی از قدیم با درایور های کامپیوتر و لوازم الکترونیکی به پاکت درایوی نام گرفته است.

# قاب سی دی و قاب دی وی دی

در پاره نکات در باره کاور سی دی به قاب سی دی و قاب دی وی دی نیز اشاره می شود که همراهی قاب سی دی و قاب دی وی دی بهمراه محصولات تولید شده به عنوان کاور متفاوت نیز استفاده می شود که با امکان جایگذاری ولت در پشت قاب امکان معرفی بهتر محصول را بروی قاب می دهد.

در ادامه به جهت آشنایی و معرفی انواع کاور های سی دی و به جهت مشاهده نمودن انواع کاور ها با مراجعه به بخش فروشگاه  و ورود به فروشگاه

# قاب سی دی 

# انواع کاور های سلفونی

# انواع کاور های ضدخش 

# انواع قاب های دی وی دی

# انواع پاکت های آماده یا همان پاکت درایوری

و دیگر محصولات و ملزومات صنعت چاپ سی دی مراجعه نمایید و با بیان توضیحات کامل در مورد محصولات توانسته باشیم معرف خوبی از بابت انتخاب کاور مناسب مشتریان را فراهم آورده باشیم .

بدون دیدگاه

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

13 − هفت =