کارت ویزیت فوری

کارت ویزیت فوری

کارت ویزیت فوری | چاپ کارت ویزیت ۶ساعته

مرکز چاپ کارت ویزیت | کارت ویزیت لمینت | کتان| سلفون براق | یوی

ذخیـره فایل و پذیرش سفارش چاپ فوری قبل از ساعت ۱۲همان روز انجام  می شود و تحویل همه

روز ه در ساعت ۱۹ الی ۲۱ میباشدودر صورت ارایه بعد از ساعت به  سفارشات فردا موکول میشود.

همواره یکی از دغدغه های زمان چاپ و زمان ثبت سفارش از بابت سفارشاتی از قبیل چاپ کارت ویزیت ،چاپ بروشور های نمایشگاهی ،چاپ کاتالوگ و سازهای نمایشگاهی  در زمان برگزاری مراسم یا نمایشگاهها در اذهان تولید کنندگان و خدمات دهندگان بوده که این مجموعه با جایگزینی فرم های فوری در  خدماتی از چاپ کارت ویزیت فوری ،چاپ بروشور بصورت فوری ،و چاپ کاتالوگ بصورت فوری و اختصاصی فراهم نموده ایم که کارت ویزیت فوری جزو سفارشات روزانه است که بخاطر مصرف زیاد و به عنوان یک معرف  به جهت ارتباط دوباره و پایدار بین خدمات دهندگان و دریافت کنندگان یا تولید کنندگان و مصرف کنندگان بسیار رد و بدل می شود به همین علت داشت یه کارت حرفه ای چه از نظر طراحی حرفه ای و چه از نظر چاپ حرفه ای وچاپ مناسب چه به لحاظ قیمتی و هم از نظر زمانی بسیار اهمیت دارد.

 با توجه به فراهم بودن کلیه خدمات قبل از چاپ و بعد از چاپ که شامل خدمات تکمیلی در زمینه لمینت براق و مات ،سلفون براق و مات ، یوی و …  آماده همکاری با کلیه همکاران می باشیم .

انواع کارت ویزیت :

کارت ویزیت سلفون : جزو معمول ترین و پر مصرف ترین  کارت ویزیت ها می باشد و بعد از خدمات چاپ بروی مقوای ۳۰۰ گرم گلاسه بصورت یک لایه نازک بروی کاغذ کشیده می شود که به دوصورت مات و براق قابل ارایه می باشد.

سلفون براق چیست ؟

بعد از خدمات چاپ با  لایه نازک کشیده بروی کار با داشتن براقیت بروی کاغذ باعث براقی کار شده که عموما با توجه به جلوه و شفافیت سهم زیادی از بازار حدود ۶۰ درصد بازار را به خود اختصاص داده که این سلفون باعث حفظ و دوام بیشتر کارت ویزیت می شود .

سلفون مات چیست ؟

سلفون مات هم همانند براق می باشد با این تفاوت که بجای براقی سطح چاپ بعد از روکش بصورت مات درآمده و به گونه ای حالت مخملی و لطیف تری را داشته که در نوع سلفون مات امکان  خدمات تکمیلی تری از جمله موضعی یا برجسته فراهم و قابل اجرا می باشد و استفاده از سلفون مات در عمومیت کارهای که نیاز به یوی موضعی یا برجستگی دارند استفاده می شود.

 

کارت ویزیت سلفون براق           کارت ویزیت سلفون مات

ابعاد چاپ کارت ویزیت های سلفون براق و سلون مات در دو سایز ۸/۵*۴/۸ و در سایز بزگتر ۹*۶ می باشد که در هر دو مورد امکان دورگرد می باشد.
این دودسته کارت ویزیت بصورت معمول درسفارش یکروزه نهایتا دوروز کاری تحویل و در سفارشات فوری به عنوان اولین های سفارشات کارت ویزیت فوری قابل تحویل می باشند.

 


با توجه به سفارش مشتریان عزیز و همکاران و به جهت  آموزش بیشتر و دریافت نکات طراحی و مقالاتی در این زمینه با مراجعه به بخش مقالات رجوع و به جهت جلوگیری در اتلاف وقت و ذخیره زمان با ارایه  طرح های لایه باز بران شدیم تا پکیجی از طرح های کارت ویزیت لایه باز را در اختیار شما سروران گرامی قرار دهیم.

جهت دریافت مجموعه طرح های لایه باز کلیک کنید .

بدون دیدگاه

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

چهار × 3 =