چاپ و تکثیر سی دی

چاپ و تکثیر سی دی به شیوه دیجیتال 

مرکز تخصصی چاپ و تکثیر سی دی | چاپ مستقیم روی سی دی

روکش یوی روی سی دی چیست و چه کاربردی دارد | مزیت چاپ و تکثیر سی دی به شیوه دیجیتال |

چاپ و تکثیر سی دی  که  در این مجموعه با  آخرین تکنولوژی های چاپ سی دی  در زمینه چاپ دیجیتال CD  امکان تولید و چاپ تکثیر را در هر تیراژ و تعدادی  را داشته که در سیستم چاپ دیجیتال روی سی دی با استفاده از دستگاههای چاپ ۸ رنگ و ۱۰ رنگ  ،چاپ  مستقیم روی سی دی را  با رزولیشن ۴۸۰۰  Dpi فراهم آورده است در این سیستم دیسکت های استفاده شده اعم از سی دی و مینی سی دی پرینتیبل بوده که با پوششی سفید و یکدست امکان چاپ  بروی سی دی می دهد.

روکش یوی روی سی دی چیست و چه کاربردی دارد :

روکش یوی و تاثیر در این سیستم با توجه به مرکب های استفاده شده در چاپ دیجیتالCD  که ترکیبی از آب داشته با برخورد با آب  یا رطوبت باعث از بین رفتن و تداخل رنگ می شود که در این مجموعه با توجه به پیشینه خود در ساخت دستگاههای یوی جهت ضدآب کردن و ضدخش نمودن سی دی و مینی سی دی به بهترین نوع این دستگاها مجهز می باشد که بعد از ثبت سفارش بوسیلهUV پوشانده می شود و در نهایت چاپی که بروی انواع لوح های فشرده  انجام می شود بصورت ضد آب و ضد خش شده  و در بعضی موارد که نیاز به پر شدن دیسکت ها یعنی همان رایت و تکثیر CD نیاز باشد با ارایه سی دی مستر یا سی دی مادر از طرف مشتریان و همکاران بوسیله دابلیکیتور  تکثیر سی دی انجام و آماده تحویل می باشد.

مزیت چاپ و تکثیر سی دی به شیوه دیجیتال :

در این شیوه میتوان به سرعت چاپ و تکثیر سی دی  و تحویل  فوری و بروز اشاره کرد و  ارایه نمونه قبل از چاپ امکان پذیر می باشد.

انجام روکش لایه یوی در زمان ثبت سفارشات با درخواست انجام و هزینه اضافی در بر نخواهد داشت .

زمان تحویل سفارشات خدمات یوی ساعت ۱۷ الی ۱۸ هر روز می باشد.  (ویژه همکاران)

 با توجه به نوسانات بازار از بروز بودن هزینه ها با مجموعه تماس حاصل فـرمـایید.

تاریخ تحویل طبق فرم های واحد رزروارسیون مجمعوعه چاپ نگار می باشد.

تعداد از نمونه کارهای  چاپ سی دی :

 

و در مواردی هم که چاپ بهمراه سی دی خام مورد نیاز مجموعه باشد سی دی ها بصورت خام ارایه می شود ارگانهای که در بحث چاپ CD بصورت خام مصرف بالایی را در این زمینه دارند می توان به بیمارستان ها ، چاپ CD  در مراکز تصویر برداری رادیولوژی و در شرکت ها و ارگان های مهندسی که جهت ارایه پروژهای اجرایی خود به کارفرمایان را دارند مصرف عمده سی دی خام با چاپ اختصاصی را به خود اختصاص می دهند .


در ادامه با رجوع به صفحات مقالات ارایه شده انواع طرحها و لیبل های طراحی شده لایه باز در زمینه چاپ سی دی وچاپ عکس روی سی دی سوالات

و راهنمایی های ارایه شده که در چند بخش که شامل : بخش اول ، بخش دوم ….. و نمونه  کارهای انجام شده می باشد مراجعه و استفاده نمایید .