چاپ فلش کارت آموزشی

Flash-card-printing

چاپ فلش کارت آموزشی | چاپ جعبه فلش کارت

ارایه خدمات چاپ و تولید انواع فلش کارت آموزشی و تبلیغاتی

منظور از چاپ فلش کارت آموزشی چیست ؟

چاپ فلش کارت آموزشی با توجه به روند یادگیری های نوین و همیشه در دسترس موسسات آموزشی در همه رده سنی ها اعم از خردسال ،کودک ،نوجوان و بزرگسالان و همه نوع آموزش ها اعم از یادگیری زبان در موسسات مختلف آموزشی  ،یادگیری حروف الفبا در رده سنی کودک و خردسال در موسساتی از قبیل مهد کودک ها سرای محله ها و یا آموزش دروس مختلف اعم از درسی و غیر درسی  و غیره …. همیشه مورد استفاده قرار میگیرد.

از این رو این مجموعه با سابقه تولید انواع پکیج های آموزشی که عموما شامل انواع لوح فشرده اعم از چاپ سی دی و چاپ دی وی دی و گاها همراهی با کتب مربوطه نیازمند سری های متغییری از فلش کارت های آموزشی را بهمراه داشته، که این مجموعه با توجه به نیاز این مورد امکان چاپ فلش کارت آموزشی را در دستور کار قرار داده و با توجه به سلایق مختلف و رده سنی های مختلف نسبت به تولید انواع فلش کارت آماده همکاری با موسسات و مرکز آموزشی که در زمینه تولید پکیج های آموزشی را دارند می باشد .

ابعاد چاپ فلش کارت آموزشی :

عموما با توجه به عمومیت تولید این دسته از فلش کارت ها در ابعاد  مختلف بصورت مربع و مستطیل تولید میگردد که در ابعاد ۸/۵*۸/۵ یا در فرم مستطیل در ابعاد ۱۴*۱۰/۵ تولید میگردد قابل ذکر می باشد که تولید این فلش کارت ها با توجه به بعضی موارد از جمله تولید پکیچ های مختلف طراحی شده متغییر می باشد نیز تولید میگرد.

جنس کاغذ در تولید فلش کارت :

عموما با توجه به اندازه فلش کارت ها در گرماژ مختلف تولید میگردد ولی مناسبترین گرماژ در چاپ فلش کارت آموزشی استفاده از مقوای ۲۵۰گرم گلاسه و ۳۰۰ گرم گلاسه بیشتر از دیگر نوع ها به خاطر ضخامت مناسب و جایگیری مناسب در دست استفاده می شود ، که گاها چاپ این فلش کار ها همراه با انواع روکش های یوی ،ورنی و انواع سلفون مات و براق به جهت استقامت بیشتر همراه میگردد و قابل انجام میباشد .

جنس کاغذ در تولید جعبه فلش کارت:

در بحث تولید جعبه های فلش کارت با توجه به هزینه های بالای جعبه سازی به جهت تولید فلش کارت با قیمت مناسب از مقوای ایندلبرد در این مجموعه استفاده می شود که با توجه به استقامت این نوع کاغذ  از گرماژ های ۲۵۰ گرم و ۲۷۰ گرم بسیار مناسب و عالی می باشد که همانند فلش کاره های داخل نیز همراهی با انواع روکش های یوی ، ورنی و انواع سلفون های مات و براق استحکام دو چندانی را  بهمراه داشته و محکم تر می شود.

 


((آماده دریافت نظرات  شما در زمینه تولید و چاپ فلش کارت های آموزشی مختلف هر چه بهتر بوده و هستیم))

در نهایت خواستار  بیان  نظرات و نکات مفید استفاده از فلش کارت های آموزشی را از شما سروران داریم .؟

بدون دیدگاه

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

1 + پنج =