چاپ تراکت مشاغل

چاپ تراکت قالیشویی | چاپ کارت ویزیت قالیشویی 

مرکز چاپ تراکت در سایز و اندازه های مختلف با انواع کاغذ گلاسه و تحریر 

چاپ تراکت و حجمه سفارشات در بحث  اوراق تبلیغاتی در صنف دوستان و مشتریان عزیز در صنعت قالیشویی در روزهای پایانی سال  برآن شدیم تا جهت تسریع در سفارشات این دوستان نسبت به طراحی و چاپ تراکت در این زمینه داشته باشیم و با بستن فرم های اختصاصی جهت چاپ تراکت قالیشویی با هزینه بسیار مناسب و طرح های حرفه ای در این زمینه به روند کار سرعت بخشیده و پاسخ گوی دوستان این حرفه باشیم.

نمونه ای از طرح های انجام شده همکاران و دوستان صنف قالیشویی در تهران :

 چاپ تراکت چاپ تراکت قالیشویی

 

 

 

 

 

 

 

 

سفارشات چاپ تراکت قالیشویی در دو فرم عمومی و فرم های اختصاصی قابل ارایه می باشد که در فرم های عمومی برمبنای تعداد فرم های شفارش تراکت از ۱۰۰۰ عدد ،۲۰۰۰ عدد ،۵۰۰۰ عدد در فرم های گلاسه و در وزن های گلاسه  ۱۲۰ گرم ،گلاسه ۱۵۰ گرم و در وزن سنگین تر گلاسه ۱۷۰ گرم  در فرم های تحریر نیز در فرم های تحریر ۷۰ گرم و تحریر ۸۰ گرم قابل فرم بندی بوده و تمامی فرمهای تراکت  بصورت تراکت یکرو تحریر ،تراکت دورو تحریر، تراکت یکرو گلاسه براق ،تراکت گلاسه دورو براق  که با توجه به سفارشات تراکت های قالیشویی در ابعاد نصف A6  چاپ میگردد این مجموعه با چیدمان در این فرم ها بعد چاپ نصف شده و سایز ۱۰ در ۷ سانتی متری که اغلب به چاپ میرسد  ارایه میگردد .

تراکت قالیشویی خزر چاپ تراکت قالیشویی صالحی چاپ تراکت قالیشویی ظفر

چاپ کارت ویزیت قالیشویی: 

در زمینه چاپ و طراحی کارت ویزیت قالیشویی که معمولا بصورت عمومی چاپ می شود و گاها از همین کارت ها به عنوان کارت اشتراک قلیشویی نیز مورد استفاده قرار میگیرد همانند شیت های کارت ویزیت در سفارشات عمومی بصورت فوری و معمولی در جنس های مختلف کارت ویزیت سلفون براق ،ویزیت سلفون مات ، کارت ویزیت با روکش یوی ،لمینت مات و براق و …. بصورت یکرو و دورو قابل چاپ و ارایه به مشتریان می باشد .

نمونه چاپ کارت ویزیت قالیشویی :

کارت ویزیت قالیشویی کارت قالیشویی کارت اشتراک قالیشویی

چاپ تراکت آرایشگاه | چاپ کارت ویزیت آرایشگاه 

طراحی و چاپ تراکت  آرایشگاه و کارت ویزیت آرایشگاه با بهترین کیفیت 

چاپ تراکت آرایشگاهها برخلاف دیگر اصناف همیشه تبلیغی برد برد را بهمراه داشته و با توجه به روش های تبلیغاتی جدید این روش جذب مشتری بیشتری را به دنبال داشته که این امر به دلیل جذب مشتریان محلی و معرفی آرایشکاهها در محل و نزدیکی بسیار اهمیت داشته و با ورود و افتتاح آرایشگاه ها در هر محله ای بهترین راه تبلیغ و اطلاع رسانی چاپ و پخش تراکت در منطقه بیشترین تاثیر و جذب مخاطب را به دنبال دارد.

طراحی و چاپ تراکت در زمینه آرایشگاههای زنانه و مردانه اگر بصورت حرفه ای باشد و باعث جلب توجه مخاطبان میگردد ، که این امر باعث تبدیل مخاطب به  مشتری می شود .

سایز تراکت و اوراق تبلیغانی در زمینه آرایشگاه زنانه و آرایشگاه مردانه عموما بصورت A5  و در نگ بندی تراکت سیاه و سفید و یا بصورت تراکت رنگی در دو نوع یکرو و دورو با توجه به خدمات ارایه شده در نظر گرفته می شود .

یکی دیگر از نقاط مهم در بحث چاپ تراکت آرایشگاه زمان چاپ که سرعت و زمان مورد اهمیت قرار داشته تا بصورت منظم در زمان مشخص چاپ و پخش گردد ، رنگ بندی مناسب ، حرفه ای و زیبا که این امر هم از مهمترین اصول دراین شغل بوده و مورد اهمیت قرار دارد مستلزم رعایت می باشد .

نمونه های طراحی و چاپ شده تراکت آرایشگاه  :  

چاپ تراکت آرایشگاه تراکت آرایشگاه

 

 

 

 

 

 

 

 

چاپ کارت ویزیت آرایشگاه :

خوانایی و ظرافت در طراحی و چاپ ویزیت آرایشگاه همانند دیگر ویزیت های مشاغل از اهمیت بالایی برخوردار بوده و کارت ویزیت زیبا ،حرفه ای حداقل تبلیغات یک مجموعه آرایشی به شمار می رود.در بحث کارت ویزیت آرایشگاه ها که در دو مدل زنانه و مردانه طراحی و ارایه میگردد که دوستان این صنف با توجه به موقعیت و یا به نحوی هزینه ای که بابت ویزیت در نظر گرفته می شود هر یک از انواع ویزیت سلفون براق ،سلفون مات بصورت دورگرد و ساده ، و  در دونوع یکرو و دورو چاپ می گردد که در انواع دیگر این ویزیت ها به کارت ویزیت لمینت براق در سایز های ۸/۵در ۴/۸ سایز بزرگتر ۹ در ۶ و در نوع فانتزی تر یا متفاوت بصورت مربع ۵/۸ در ۵/۸ بصورت دورگرد و یا در مدل  یک طرفه دورگرد که با نام طرح موج نامیده می شود چاپ و ارایه میگردد.

نمونه چاپ کارت ویزیت آرایشگاه :

کارت ویزیت آرایشگاه مردانه

چاپ تراکت فست فود | چاپ کارت ویزیت فست فود 

طراحی و چاپ اوراق تبلیغاتی اعم از تراکت ،بروشور ،کارت اشتراک و کارت ویزیت 

چاپ تراکت فست فودها ،ساندویچی ها و پیتزایی ها یکی از پر مصرف ترین اوراق تبلیغاتی در بحث چاپ و تبلیغات می باشد و با توجه به جذب مشتریان محلی و منطقه ای نیازمند پخش تراکت بصورت منظم و مداوم را داشته که از اینرو با توجه به رشد فست فود ها در همه مناطق باعث بوجود آمدن رقابتی فشرده در این شغل شده است .

از این رو با توجه به تبلیغات جذاب و بروز نگه داشتن مجموعه هم از لحاظ بروز بودن قیمت ها در بازار   رقابتی در محصولات و هم جذب مشتریان جدید در این بازار طراحی و چاپ اوراق تبلیغاتی اعم از بروشور و تراکت را به دنبال داشته ، که این مجموعه با طرح های جدید تراکت فست فود  باعث شده تا هرچه تمامتر در این امر مجری خوبی برای این دوستان باشیم .

طراحی و چاپ تراکت فست فود به دو صورت اوراق تبلیغاتی  تراکت مانند در قطع و اندازه A5  بصورت یکرو و دورو و یا بصورت بروشور A4  بصورت بزرگتر همراه با خط تا و به صورت دورو بیشترین توجه را به خود اختصاص داده که هر دو مورد :چاپ بروشور فست فود و چاپ تراکت فست فود  در استفاده از کاغذ بروی تحریر و گلاسه قابل انجام و چاپ می باشد .

نمونه چاپ تراکت فست فورد : 

 

چاپ کارت ویزیت و کارت اشتراک فست فود :

بدون دیدگاه

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

1 × 1 =