پاکت سی دی فانتزی در دونوع سلفون مات و گلاسه یوی

پاکت-سی-دی

چاپ پاکت سی دی | چاپ جلد سی دی 

پاکت سی دی فانتزی در دونوع سلفون مات و گلاسه یوی

چاپ پاکت سی دی : 

   پاکت سی دی و استفاده از آن بصورت چاپی و ساخته شده یک  راه و روش تبلیغی مفید و موثر  برای تبلیغات هر چه بیشتر شما سازمان و مشتریان  و روشی بسیار مناسب برای نگهداری  اطلاعات شما جهت ارایه به مخاطبین می باشد. که  ارایه CD  با چاپ سازمان و به همراه داشتن  پاکت و جلد مناسب نشانی بر اهمیت محتوی  جلوگیری از هر گونه خط و خش بروی سی دی  می باشد که ارایه هرمحتوی از جمله محتوی نرم افزاری،سی دی  تبلیغاتی  ، ارایه سی دی رزومه و کاتالوگ در نمایشگاهها  یا مجموعه پروژه انجام  شده یا  هر نوع اطلاعات شرکتی و شخصی قابل  استفاده می باشد.

در فرم های قبلی پاکت که در فرم های عمومی در این مجموعه قابل ارایه بود بصورت مربع ۱۲*۱۲  ارایه می گردید که اکنون با در نظر گرفتن قالب جدید در پاکت سی دی فانتزی در دونوع سلفون مات و گلاسه یوی راه اندازی شده است که تغییری در نوع پاکت ها در این مجموعه داده شود.

این محصول جدی بصورت سه لت در نظر گرفته شده است که با ابعاد ۱۶۰×۳۸۴ میلی متر  می باشد و همانند عکس محصول قابل ارایه می باشد.

 

پاکت سی دی فانتزی

 

پاکت سی دی ارایه شده بعد از عملیات چاپ بصورت  مات و براق قابل ارایه می باشد در نوع مات از روکش سلفون مات بر سطح پاکت سی دی  استفاده می شود و در نوع براق از روکش یوی جهت براق نمودن سطح کار استفاده می شود.

کاغذ مصرفی در ساخت و تولید این نوع پاکت های فانتزی سی دی  از مقوای ۳۰۰ گرم گلاسه بوده که با داشتن ضخامت مناسب به بالا بردن هر چه تمامتر کیفیت این محصول افزوده است .

 

در ادامه جهت طراحی محصول و ثبت سفارش محصول قالب پاکت سی دی در سایت جهت دانلود قرار داده می شود.

بدون دیدگاه

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

سیزده − شش =