مرکز تخصصی چاپ وتکثیر سی دی ، تولید استمپر CD و DVD و چاپ افست

قاب دی وی دی تک مات

قاب دی وی دی تک مات

۵,۵۰۰ ریال

استفاده از قاب دی وی دی به عنوان روشی  مناسب در  بسته بندی سی دی و دی وی دی شناخته شده است . جاگیری مناسب دیسک  در داخل آن سبب  جلوگیری جابجایی در هنگام حمل  و نقل و نگهداری و حفاظت در خش افتادگی،خراش و یا  شکستن را  فراهم می نماید تولید این قاب از مواد درجه 2 بوده واین امر باعث  مات شدن  قاب شده است این  قاب دی وی دی  با داشتن یک نگهدارنده  امکان جایگذاری یک حلقه سی دی و دی وی دی را دارد و در سمت مقابل با داشتن گیره امکان جایگزاری بروشور یا تراکت تبلیغاتی را دارد.

مشخصات محصول :

ابعاد کاور:۲۷.۱۸.۵

ضخامت قاب : ۱۴ میلی متر

ابعاد قاب : ۱۹*۱۳.۵*۱.۴سانتی متر

تعداد در هر کارتن : ۱۰۰ عدد

در پشت  این محصول ، سلفون جهت جای کاور قاب  وجود دارد.

دسته:

برچسب:

قاب دی وی دی تک مات :

قاب دی وی دی تک به عنوان روشی  مناسب در  بسته بندی سی دی و دی وی دی شناخته شده است . جاگیری مناسب دیسک  در داخل آن سبب  جلوگیری جابجایی در هنگام حمل  و نقل و نگهداری و حفاظت در خش افتادگی،خراش و یا  شکستن را  فراهم می نماید.

تولید قاب دی وی دی تک از مواد درجه ۲ بوده واین امر باعث  مات شدن  قاب شده است قاب دی وی دی  با داشتن یک نگهدارنده  امکان جایگذاری یک حلقه سی دی و دی وی دی را دارد و در سمت مقابل با داشتن گیره امکان جایگزاری بروشور یا تراکت تبلیغاتی را دارد.

ابعاد کاور این  قاب ۲۷.۵ در ۱۸.۵ سانتی متر و با عطف ۱۴ میل می باشد و در پشت این محصول سلفون وجود دارد که سبب جایگذاری  کاور می شود .

ارایه قاب DVD بصورت کارتنی و به تعداد ۱۰۰ عددی می باشد .