قاب دی وی دی تک مات

قاب دی وی دی تک مات

۳۱,۰۰۰ ریال

استفاده از قاب دی وی دی به عنوان روشی  مناسب در  بسته بندی سی دی و دی وی دی شناخته شده است . جاگیری مناسب دیسک  در داخل آن سبب  جلوگیری جابجایی در هنگام حمل  و نقل و نگهداری و حفاظت در خش افتادگی،خراش و یا  شکستن را  فراهم می نماید تولید این قاب از مواد درجه 2 بوده واین امر باعث  مات شدن  قاب شده است این  قاب دی وی دی  با داشتن یک نگهدارنده  امکان جایگذاری یک حلقه سی دی و دی وی دی را دارد و در سمت مقابل با داشتن گیره امکان جایگزاری بروشور یا تراکت تبلیغاتی را دارد.

مشخصات محصول :

ابعاد کاور:۲۷.۱۸.۵

ضخامت قاب : ۱۴ میلی متر

ابعاد قاب : ۱۹*۱۳.۵*۱.۴سانتی متر

تعداد در هر کارتن : ۱۰۰ عدد

در پشت  این محصول ، سلفون جهت جای کاور قاب  وجود دارد.

دسته:

برچسب:

قاب دی وی دی تک مات :

قاب دی وی دی تک به عنوان روشی  مناسب در  بسته بندی سی دی و دی وی دی شناخته شده است . جاگیری مناسب دیسک  در داخل آن سبب  جلوگیری جابجایی در هنگام حمل  و نقل و نگهداری و حفاظت در خش افتادگی،خراش و یا  شکستن را  فراهم می نماید.

تولید قاب دی وی دی تک از مواد درجه ۲ بوده واین امر باعث  مات شدن  قاب شده است قاب دی وی دی  با داشتن یک نگهدارنده  امکان جایگذاری یک حلقه سی دی و دی وی دی را دارد و در سمت مقابل با داشتن گیره امکان جایگزاری بروشور یا تراکت تبلیغاتی را دارد.

ابعاد کاور این  قاب ۲۷.۵ در ۱۸.۵ سانتی متر و با عطف ۱۴ میل می باشد و در پشت این محصول سلفون وجود دارد که سبب جایگذاری  کاور می شود .

ارایه قاب DVD بصورت کارتنی و به تعداد ۱۰۰ عددی می باشد .