فروشگاه

انواع قاب CD و قاب DVD

انواع قاب CD و قاب DVD ، انواع CD خام ، انواع DVD خام 

خرید اینترنتی انواع قاب CD و قاب DVD | پخش انواع لوح فشرده و قاب

انواع قاب CD و قاب DVD واستفاده از قاب به عنوان روشی کاملاً  استاندارد در بسته بندی سی دی و دی وی دی  شناخته  شده است . وجود Hub  تعبیه شده در داخل قاب  سبب جاگیری مناسب دیسک در داخل آن و جلوگیری از حرکت دیسک در هنگام حمل و نقل و حفاظت و امنیت در مقابل آسیب هایی  ازقبیل خش   افتادگی، ترک خوردن و شکستن را فراهم می نماید .

قابهای مختلف CD DVD ارایه شده در تعدادهای مختلف از جمله قاب تک مشکی،قاب تک شفاف،قاب تک مشکی مات،قاب دوبل براق،قاب دوبل مات ،قاب ۴ تایی،قاب ۶ تایی،قاب ۸ تایی،قاب ۱۰ تایی،قاب ۱۲تایی که براساس تعداد جایگری سی دی و دی وی دی نام برده شد و از نظر مواد تولیدی اولیه به چند صورت قاب دی وی دی شفاف، قاب دی وی دی  مشکی مات ،قاب دی وی دی مشکی براق و قاب سی دی با برندهای از قبیل آکو Ako ،کریستالCrystal و سایمون Saymon دسته بندی و تولید می گردد که تمامی محصولات ارایه شده با توجه به ایجاد درگاه مناسب جهت پرداخت و حذف واسطه ها امکان خرید اینترنتی قاب سی دی و قابهای دی وی دی و دیگر محصولات فراهم گردیده است .

ارایه انواع سی دی خام در برندهای مختلف اعم از سی دی های پرینتیبل و معمولی انواع دی وی دی خام بصورت پرینتیبل و چاپ دار که با برندهای از قبیل Dr data , Princo ,D Writ قابل ارایه می باشد.

 


نمایش همه 24 محصول