سی دی اورجینال

سی دی اورجینال

سی دی اورجینال چیست ؟  چگونه تولید می شود ؟

صفر تا صد  تولید سی دی اورجینال

    سی دی های اورجینال یا همان سی دی  که به شیوه استمپر تولید می شوند با توجه به تولیــد و بارگــزاری اطلاعات هنگام تولید و عدم رایت کرد سی دی و دی وی دی و عدم دخالت نیروی انسانی با تزریق و بارگزاری بدون حتی ۱ درصد خطا تولید می شود که این امر باعث شده جایگاه مطمئنی برای تولید کنندگان نرم افزار ها انواع گیم و بازی  و انواع محصولات آموزشی و تهیه، تولید و تکثیر آلبوم های موسیقی را داشته باشد.

با توجه به این تولید در شیوه استمپر CD و استمپر DVD با روکش نقره ای که بـروی دیسکت کشیده می شود باعث ضد خش شدن و ماندگــاری هرچه بیشتر سی دی و دی وی دی در گــذر زمان می شود که به اصطـلاح سی دی نقــره ای گفته می شود.

تفاوت سی دی اورجینال با سی دی استمپر چیست ؟

سی  دی اورجینال همان تولیـد استمپر سی دی . تولید استمپر دی وی دی در بازار و عامه مردم به نام های سی دی استمپر ،استمپرسی دی ،استمپر دی وی دی ،دی وی دی استمپر ، سی دی اورجینال ، اورجینال سی دی ، دی وی دی اورجینال ، تولید سی دی ، تولید دی وی دی ،  سی دی نقره ای ، دی وی دی نقره ای و در بعضی موارد بخاطر نوع چاپ روی سی دی که به شیوه افست چاپ می شود به چاپ افست سی دی یا چاپ افست دی وی دی معرف و شناخته شده می باشد.

حداقل تولید سی دی اورجینال چه تعدادی می باشد ؟

در ادامه با توجه به مطالب ارسـالی که در زمینه تولید و چاپ دی وی دی ارزان  اشـاره شده این روش تولیـد  معمولا برای تولید بالای ۵۰۰۰ پیشنهـاد می شود که از نظــر  هزینه ای نیز مقرون به صـرفه باشد و  قابل ذکـر می باشـد که این مجموعه امکان تولید را در تیـراژ پایین حداقل هزار عدد را دارد .


جهت ادامه مطالب در زمینه تولید سی دی اورجینال در ادامه مقالات ما را دنبال کنید .

یک دیدگاه

  1. آنوس گرافیک اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۷ Reply

    توضیحاتتون از بابت سی دی اورجینال عالی بود
    ممنون از مقالات عالیتون در زمینه های چاپ سی دی و تولید استمپری

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

5 − 1 =